Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Programy partnerskie firm hostingowych

Polecane posty

Gość

Jak w temacie. Ostatnio przejrzałem większość ofert firm hostingowych oferujących programy partnerskie. Ofert były naprawde różne. Gdzieś (nie pamiętam już gdzie) oferowano nawet 75% prowizji od zakupu dokonanego przez pozyskanego przez nas klienta. Jednakże za bardzo nie wierzę w to. Mam stronkę o zbliżonej tematyce - więc czemu by nie spróbować czegoś zarobić. Chyba zdecyduje się na PP firmy ITL. W skrócie25% prowizji od zakupów dokonanych przez sprowadzonego przez nas klienta.

Korzystał ktoś może z tego programu ? Jak jest z wypłacalnością ? A może polecicie mi jednak coś innego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY
A może polecicie mi jednak coś innego ?

U nas 30%.

 

Więcej info wysłałem na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IQ PL także ma w ofercie program partnerski. Na początku współpracy oferujemy 20% rabatu z możliwością uzyskania 30% na dalszym etapie. Oferta jest ciekawa, bo stawiamy na długofalową współpracę - rabat/prowizja są naliczane także przy przedłużaniu abonamentów usług zamówionych w programie a nie tylko przy nowych zamówieniach.

 

Dodatkowo rabaty/prowizje partnerskie łączą się z promocjami IQ.PL, wiec klient końcowy może skorzystać z naszej promocji np: http://www.iq.pl/promocje/rozciagamy-abonament/ a korzyści dla partnera pozostają bez zmian.

 

Poza tym forma udziału w programie zostawia dowolność: możemy zarówno doliczać rabat na usługi zamawiane na dane Partnera jak też wypłacać prowizję gotówką Partnerowi, który poleca usługi osobom/firmom zewnętrznym.

 

Program jest skierowany do firm. Szczegóły znajdzie Pan na stronie:

 

http://www.iq.pl/program-partnerski/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U nas jest 20% stałej prowizji od każdego poleconego klienta. Prowizja stałą przez cały okres jaki dany klient jest u nas.

Przy dłuższej wpspółpracy zmiana prowizji na wyższą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U nas jest 25% prowizji, jednakze od kazdej wplaty klienta, tak wiec partner otrzymuje prowizje ilekroc klient oplaci jakas usluge hostingowa, w tym uslugi dodatkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Sprawdziłem ten program partnerski www.itl.pl - wydaje się być dosyć ciekawy. Przy dłuższej współpracy oferują 35% prowizji z zakupów dokonanych przez zwerbowanego klienta. Pisze że bonusowomoże być jeszcze 10 - czyli było by to aż 45% ! Tylko że pewnie, by zakwalifikować się pod ten bonus, to trzeba by sprzedawać naprawdę dużo pakietów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem ten program partnerski www.itl.pl - wydaje się być dosyć ciekawy. Przy dłuższej współpracy oferują 35% prowizji z zakupów dokonanych przez zwerbowanego klienta. Pisze że bonusowomoże być jeszcze 10 - czyli było by to aż 45% ! Tylko że pewnie, by zakwalifikować się pod ten bonus, to trzeba by sprzedawać naprawdę dużo pakietów

 

U nas jest 30% z każdej płatności osoby z ref-em:

http://www.ionic.pl/pp.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

quebec,

niekoniecznie,

załóżmy że są 2 firmy, pierwsza: drogie ceny, słabo znana , daje dużo % w pp,

a druga niskie ceny, rozpoznawalna marka, ale daje mniej % w pp,

z pierwszej jesteś w stanie "zdobyć" kilku klientów, z drugiej kilkudziesięciu,

czyli suma sumarum może się okazać że ten mniejszy % = więcej kasy :D

 

PS nie miałem na myśli żadnej firmy, czysto teoretyczny przykład

PS2 nie lubię kupować w firmach które za dużo % rozdają, bo to moje % rozdają, wszystko musi mieć jakieś granice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mFilmy.com

Oferta PP od Hekko.pl jest świetna. W ogóle nie wykładam z własnej kieszeni na domeny i serwery :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

U nas za osobę poleconą otrzymuje się 1 PLN + za każdą fakturę osoby poleconej 10 %.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×