Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kolgon45

[sprzedam] SUPER MOCNY LINK POZYCJONUJĄCY NA POPULARNYM SERWISIE ! PR=2, 70 UNIKALNYCH/DZIEŃ!

Polecane posty

Gość kolgon45

Mam do zaoferowania link w serwisie http://darmowenagrody.za.pl.

Pomimo tego, że strona stoi na darmowym hostingu, jest WSPANIALE wypozycjonowana w wielu wyszukiwarkach korzystających z silnika Google i innych.

 

Do zaoferowania mam Państwu jeden link na 31 dni za 4,99 zł . Istnieje także możliwość zakupu 1 linku na 62 dni bądź 93 dni - w tym celu należy mnie powiadomić na maila.

 

Państwa strona pojawi się w zakładce: "Linki" po lewej stronie serwisu. Zakładka ta jest na każdej podstronie serwisu, także państwa link będzie wyświetlany ZAWSZE po wejściu na stronę.

 

Warto też dodać, że STRONA POSIADA ZAINDEKSOWANE W GOOGLE WSZYSTKIE PODSTRONY !! Dzięki temu państwa strona jest reklamowana i pozycjonowana ze zwiększoną siłą!! (można to sprawdzić wpisując w Google frazę: site:darmowenagrody.za.pl )

 

Strona znajduje się w większości katalogach o Page Ranku wynoszącym co najmniej 1 ( oraz jest ciągle pozycjonowana) , dlatego osiąga tak wysokie pozycje w Google, a dokładną listę przedstawiam poniżej:

 

Dla frazy:

 

1. "darmowe nagrody" - strona znajduje się na 5 pozycji !!

2. "darmowe nagrody do wygrania" - jest wyświetlana na 1 miejscu wykrzyknik.gif

3. "zbiór konkursów" - także 1 miejsce wykrzyknik.gif

4. "cenne nagrody" - 6 pozycja !

5. "wygraj nagrody za darmo" - 3 miejsce!!

6. "cenne nagrody za darmo" - 1 miejsce !!

7. "za.pl" - 9 miejsce!

 

 

Dziennie stronę odwiedza średnio 70 unikalnych użytkowników, generujących około 350 odsłon.

 

Dzięki tak wysokim wynikom strona posiada masę wejść z przeglądarek.

 

 

UWAGA!! Nie zamieszczam linków do stron erotycznych, warezowych oraz łamiących polskie prawo! Jeśli nie jesteś pewien, czy Twoja strona zostanie zaakceptowana - napisz do mnie na maila.

 

Dlaczego właśnie ja ?

 

* Pewna reklama! Strona będzie indeksowana przez Google już następnego dnia po dodaniu!

* Korzystna cena! Za tak niską cenę zyskujesz pewną reklamę oraz wyższy page rank Twojej strony!!

* Jestem doświadczonym webmasterem, tworzę wiele serwisów, aktualnie pracuję nad dwoma pozostałymi.

* Zwiększona siła pozycjonowania! Tylko u mnie Twój link pojawia się na wszystkich zaindeksowanych podstronach!!

* Tylko ja oferuję link na 31 dni !! Twój link na mojej stronie znacznie zwiększy Twoją pozycję!!

* Jak możecie zobaczyć, dział "Linki" jest zajęty, więc ludzie kupują na moich aukcjach i są BARDZO ZADOWOLENI!!! Część osób będzie właśnie przedłużać na kolejne miesiące, co potwierdza, że są zadowoleni.

* ZADOWOLENIE I GWARANCJA SUKCESU ZA NISKĄ CENĘwykrzyknik.gif

 

W celu zakupu proszę o kontakt na poniższy adres e-mail, lub GG.

 

e-mail: lvcas@onet.eu

gg: 4555616

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kopaczka

Ale super oferta !!!!!!!!!!!!!!1111111111111oneoneone

 

A tak na poważnie, to lepszego hostingu nie miałeś?

Wątpię, żebyś tu znalazł kilku zainteresowanych swoją ofertą użytkowników na linki na stronie z PR 2

 

I tak na marginesie to google nie jest żadnym silnikiem, cmsem, enginem itp itd etc tylko po prostu wyszukiwarką ;)

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować  

×