Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
ftt000

Strony z filmami online ? korzystacie ?

Polecane posty

Witam

 

Jakieś 2 lata temu zauważyłem , że warezy zagraniczne tworzą specjalne działy na forach dla userów z filami online w formacie divx.

teraz jest wysyp polskich stron o tej tematyce , z czego może 2-3 serwisy same uploadują pliki a reszta powiela content.

 

Czy ktoś korzysta z takich stron ? jeżeli tak to z jakich ?

Ja osobiście prowadzę stronę divxfilmy.pl ;) dopiero się rozkręca ale będzie dobrze z czasem.

Co jest dla Was ważne jeżeli oglądacie filmy online ? jakość ? buferowanie ?

 

Co sądzicie o aukcjach stron o tej tematyce ? 90% stron wystawionych na allegro to bezwartościowe syfy z odwiedzinami z autosurfów ;/

Śmiać się chce jak widzę kolejną aukcje gdzie strona ma 2 miliony odwiedzin msc i zarabia 2-3 tyś zł :]

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kopaczka

Ja nie korzystam bo wolę sobie 720p ściągnąć ; ]

 

Dokładnie. Większość teraz w HD ogląda.

Łącze i sprzęt na to coraz częściej pozwala.

Kiedyś przy 512Kbit/s ssało się rmvb ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie kina to tylko z dziewczyną, jak masz porządne kino domowe i telewizor + film w HD to osobiście wole w domu. Mogę sobie zrobić przerwe do WC nie jestem od nikogo uzależniony nie słyszę dzwoniących komórek i jedzenia popcornu ;)

ale od czasu do czasu można iść : >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śmiać się chce jak widzę kolejną aukcje gdzie strona ma 2 miliony odwiedzin msc i zarabia 2-3 tyś zł :]

 

To nie musi być tak do końca do śmiechu; z tego, co rozmawiałem ze znajomymi, to wielu z nich woli obejrzeć online, nawet kosztem jakości. Nie tak wiele osób ma wymagania, że musi być HD i dźwięk 7.1. ;)

 

Bo sobie łatwo wyszuka, od razu ogląda, etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Monitor 24' + dobra karta dźwiękowa + głośniki 5.1 i mam kino pokojowe ;)

A tak na serio to oglądam właśnie XviD najczęściej bo jestem trochę inny i z minuty na minutę mam ciśnienie film obejrzeć, taki 1080p to bym z godzinkę ściągał a to ma być od razu na dysku.

 

Co jest dla Was ważne jeżeli oglądacie filmy online ? jakość ? buferowanie ?

 

Buforowanie będzie na tyle dobre, jeżeli każdy film będzie można w miarę możliwości oglądać od początku do końca z buforem w stanie rzeczywistym, bez żadnych przycinek, nie musi od razu całego filmu zbuforować ale żeby też nie ścinało co chwilę, nie mówię o łączach 1Mbit na których ścinać będzie okresowo tak czy tak bo przez 1.5h u nich idzie ściągnąć maksymalnie 650MB a DivX filmy mają minimum 700MB lub 2x700MB, lecz pogłowisz się trochę w matematyce i zobaczysz co i jak powinno wyglądać. Jakość też ma znaczenie, jeżeli będzie możliwość oglądania filmów w takiej samej jakości jak film ściągnięty w DivX to będzie super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×