Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Malas

Hosting wirtualny

Polecane posty

Szukam hostingu wirtualnego. Poniżej to co potrzebuję.

- Miejsce: 3-5gb

- Transfer: 5-15gb/msc

- Ilość domen i subdomen bezlimitu

- Minimum 10 baz danych mysql

- Własny adres ip, geolokalizacja Polska

- Własne strony błędów

- Lokalizacja Polska

 

To najważniejsze cechy konta bez których ani rusz. Wszystko musi być oczywiście stabilne(ważny uptime), zaufana firma. Potrzebuję to dla strony ze stopki.

Konta FTP, email nie mają kompletnie znaczenia. Korzystam z Google Apps jeśli chodzi o pocztę.

ps.

Znacie/posiadacie jakiś skrypt, który robiłby backup baz danych mysql co 24 godziny i wysyłał mi na maila?Istnieje coś takiego?

 

A więc, co polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do backupu na email.. raczej zapomnij.

 

Natomiast hostingu sam szukałem podobnego i jak grochem o ścianę.. ;) Przyglądałem się Kei ale pakiet z IP to wydatek ponad 700zł rocznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do backupu na email.. raczej zapomnij.

 

Natomiast hostingu sam szukałem podobnego i jak grochem o ścianę.. ;) Przyglądałem się Kei ale pakiet z IP to wydatek ponad 700zł rocznie.

 

Kurcze, wydaje mi się że kiedyś o takim backupie słyszałem. Może jakieś zwidy miałem;). Z IP bardziej realne chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, wydaje mi się że kiedyś o takim backupie słyszałem. Może jakieś zwidy miałem;). Z IP bardziej realne chyba.

Niezrozumieliśmy się.. ;) IP da się dołożyć bez problemu, często za 3-5zł miesięcznie do ceny pakietów hostingowych.

Tylko w Kei nie chcą dołożyć IP do niższych pakietów..

 

A powiedz mi jak sobie wyobrażasz np backup 1gb na email :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niezrozumieliśmy się.. ;) IP da się dołożyć bez problemu, często za 3-5zł miesięcznie do ceny pakietów hostingowych.

Tylko w Kei nie chcą dołożyć IP do niższych pakietów..

 

A powiedz mi jak sobie wyobrażasz np backup 1gb na email :)

 

Aha, to taki motyw, że nie chcą do tańszych pakietów dorzucić IP, rozumiem.

 

Tzn ja mam małe bazy, strona działa od roku a jej db zajmuje 3mbwink.gif więc tak szybkiego przyrostu nie będzie napewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha, to taki motyw, że nie chcą do tańszych pakietów dorzucić IP, rozumiem.

 

Tzn ja mam małe bazy, strona działa od roku a jej db zajmuje 3mbwink.gif więc tak szybkiego przyrostu nie będzie napewno.

Zapierają się wręcz nogami i rękami ;) Przy 3mb być może ktoś tutaj będzie mógł coś takiego podinstalować :) Wybacz.. odwykłem od tak małych baz danych.. :) Poleciłbym prohost ale u nich IP tylko pod ssl..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz Tkacz

A ja polecę właśnie prohost, bo dedykowane Ip wcale nie wymaga ssl, wiem, bo sam mam konto + dedykowany adres ;)

Ze stabilnością również nie ma najmniejszych problemów, a support to wzór do naśladowania.

Wady? Burdel (inaczej się nie da) na stronie firmowej i wiki, oraz nieco nie na czasie rozwiązania jak ktoś bierze to pod uwagę (php 5.2.8, mysql 5.0.x). Aha, i skandalicznie długi czas cache dns - na dodanie CNAME trzeba czekać 2 dni, pomimo ze ja używam google dns, a w innych firmach da się to zrobić w 10 minut.

A więc, hosting bardzo dobry, ale detale z czasem coraz bardziej kłują w oczy (choć ciągle wierzę, że się za to wezmą).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY
bo dedykowane Ip wcale nie wymaga ssl

Jest odwrotnie, to SSL wymaga dedykowanego IP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×