Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
ftt000

Paintball - potrzebna mała pomoc

Polecane posty

Witam

Na wstępie proszę o niekierowanie mnie do działu Giełda. Ani nie kierowanie mnie na allegro.

Proszę też nie odsyłać mnie na forum o paintballu ;) po to jest ten dział aby takie tematy mogły powstać.

 

Mam na sprzedaż 3 zestawy Dynasty Stryker + butle 20 OZ i 2 ochraniacze na tłów. W zestawie jest marker + maska + pojemnik na kulki.

 

Potrzebuję to pilnie sprzedać , szukam jakiś miejsc w gdańsku , najlepiej byłoby mi podjechać osobiście do kogoś zainteresowanego.

Jeżeli ktoś znajomy by chciał kupić to fotki real mogę podesłać , sprzęt używany 4 razy , wyczyszczony i konserwowany przeze mnie.

 

Teraz kolejna sprawa. Czy jest na forum ktoś kto ma szersze pojęcie o Paintballu ? Chcę kupić jakościowo lepsze markery i nie wiem jakie wybrać.

Cena do 1500 zł za jeden. Będę wdzięczny za pomoc w doborze.

 

Ostatnie pytanie ;) , we wrześniu będę w Krakowie. Razem z 4 znajomymi szukamy ekipy do pogrania na polu.

Jeżeli ktoś byłby zainteresowany lekkim sparingiem to śmiało proszę pisać :)

 

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RuFiK

Witam

Na wstępie proszę o niekierowanie mnie do działu Giełda. Ani nie kierowanie mnie na allegro.

Proszę też nie odsyłać mnie na forum o paintballu ;) po to jest ten dział aby takie tematy mogły powstać.

 

Mam na sprzedaż 3 zestawy Dynasty Stryker + butle 20 OZ i 2 ochraniacze na tłów. W zestawie jest marker + maska + pojemnik na kulki.

 

Potrzebuję to pilnie sprzedać , szukam jakiś miejsc w gdańsku , najlepiej byłoby mi podjechać osobiście do kogoś zainteresowanego.

Jeżeli ktoś znajomy by chciał kupić to fotki real mogę podesłać , sprzęt używany 4 razy , wyczyszczony i konserwowany przeze mnie.

 

Teraz kolejna sprawa. Czy jest na forum ktoś kto ma szersze pojęcie o Paintballu ? Chcę kupić jakościowo lepsze markery i nie wiem jakie wybrać.

Cena do 1500 zł za jeden. Będę wdzięczny za pomoc w doborze.

 

Ostatnie pytanie ;) , we wrześniu będę w Krakowie. Razem z 4 znajomymi szukamy ekipy do pogrania na polu.

Jeżeli ktoś byłby zainteresowany lekkim sparingiem to śmiało proszę pisać :)

 

pozdrawiam

 

szkoda ze tak pozno sie odezwales.

Ja ostatnio zakupilem pelny osprzet

 

pzdr

 

ps. pogadam z ludzmi ode mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio ze stanów ściągam WGP Synergy Equalizer. Kupuje je po 50 USD. W Polsce stoją po 750 zł za sztukę.

Elektryki, całkiem fajnie się spisują. W sumie mamy już 5 sztuk i mogę polecić za tę cenę.

 

Lata na co2 i HP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rufik , bede bardzo wdzieczny ;)

 

Krystian , to jest jakaś chwilowa promocja na te markery ? jak sie sprawuja ? zacina sie cos ? sa na hp czy co2 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio ze stanów ściągam WGP Synergy Equalizer. Kupuje je po 50 USD. W Polsce stoją po 750 zł za sztukę.

Elektryki, całkiem fajnie się spisują. W sumie mamy już 5 sztuk i mogę polecić za tę cenę.

 

Lata na co2 i HP.

 

Elektryki są cool na dwór i na sale .. (speedball) . Sciągasz przez jakąś firmę ? Bo szukam jakiego EGO albo GEO albo ION XE ale bardzie ego ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Krystian , to jest jakaś chwilowa promocja na te markery ? jak sie sprawuja ? zacina sie cos ? sa na hp czy co2 ?

 

Mam umowę podpisaną z pewną firmą w USA i dostałem dostęp do cen hurtowych. Ogólnie pierwszy mecz jaki zagraliśmy nimi, to sprawowały się świetnie, ale po około 9 godzin strzelania już kulki na bolcie się rozwalały, ale to wina kulek gdyż był straszny upał a my mieliśmy otwarty worek z kulkami ;). Marker jest na co2 i hp.

 

Elektryki są cool na dwór i na sale .. (speedball) . Sciągasz przez jakąś firmę ? Bo szukam jakiego EGO albo GEO albo ION XE ale bardzie ego ..

 

Ego 10

Moja cena: $1,075.00

Cena normalna: $1,399.99

Zniżka: 23%!

Czyli około 1000 zł taniej niż w PL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×