Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
piff

[opinia] Giełda domen www.domenada.pl

Polecane posty

jak dla mnie straszna lipa.... brakuje u nas w kraju porzadnego targowiska z domenami cos na wzor sedo...

na tej domenadzie nie dosc ze ceny kosmiczne to i nic ciekawego znalezc nie moge a i wizualnie odstrasza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co ja sie zorientowałem to jest za darmo ,również brak prowizji od kupna i sprzedaży. Pobierają opłaty tylko jeżeli chcesz wyróżnić swoją domene.

A wygląd to taki sobie - przeciętny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co ja sie zorientowałem to jest za darmo ,również brak prowizji od kupna i sprzedaży. Pobierają opłaty tylko jeżeli chcesz wyróżnić swoją domene.

Skoro jesteś tam "administratorem", to dobrze, że już się zorientowałeś chociaż w opłatach ;)

 

A wygląd to taki sobie - przeciętny.

Przeciętne literówki, ortografy (co to znaczy: z skąd?) i bałagan na stronie. Do profesjonalizmu to jeszcze daleka droga, ale może się rozwinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Xixi - my już zdązyliśmy się poznać - szkoda że nie z tej przyjemnej strony.

Skoro za coś mi płacą więc to robie - a że zlecam to dalej i każdy na tym zarabia a własciciel jest zadowolony - to co w tym złego??

 

Przejąłem się krytyką wyglądu strony i prosze teraz zobaczyć. Jezeli ktoś pamięta wcześniejszą wersje i widzi obecna - to może sobie porównać.

 

A co do wcześniejszego postu, to giełda jest bezpłatna. Nie jest pobierana żadna opłata za wystawienia domeny na sprzedaż oraz żadna prowizja zarówno od kupujacego jak i sprzedającego.

 

Natomist jezeli ktoś chce aby jego domena się wyróżniała np. poprzez pogrubienie tytułu lub wyświetlanie w wynikach zawsze na górze- wtedy musi za to zapłacić. Ale to tylko zależy od sprzedającego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×