Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
kszymon0

Internet od Dialogu na lini TP

Polecane posty

Witam,

 

Chciałbym się spytać czy opłaca się wziąć internet od Dialogu po linii TP?

Do dyspozycji mam jeszcze Netie i oczywiście TP (wszytko po liniach TP).

Czy lepiej pozostać w TP czy zmienić i jak jest z pozbywaniem się awarii przez operatorów dostarczających internet po liniach TP, bo z tego, co mi wiadomo muszą oni awarię zgłosić do TP (ale mogę się mylić)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na 2 lata 20mb/s za 39,5zł miesięcznie i jeszcze jakieś ale masz?:) Powiedz mi gdzie indziej za taką cenę dostaniesz coś podobnego. Fakt, że nie każdy może mieć te zniżki, ale w moim przypadku nigdzie taniej nie dostanę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko żeby płacić te 40zł trzeba mieć u nich telefon stacjonarny i komórkowy, ale oferta bardzo ciekawa.

Zastanawia mnie czemu 10 i 20 Mb/s jest w tej samej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po linii TP to bierz: http://www.era.pl/pl...net_stacjonarny

Jeżeli masz telefon w Erze to będzie jeszcze taniej. Ja przykładowo 20mb/s za 39,5zł.

 

Oferta nawet interesująca tylko jest mały kłopot (nie posiadam telefonu w Erze). Jak się mają sprawy z zgłoszeniem awarii (jaki czas reakcji). Pytam się, ponieważ na papierku czasami jest inaczej niż w rzeczywistości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam netię od hmm... 2 lat i jestem zadowolony.Całość śmiga po drucie od tp. W ciągu trwania umowy masz prawo do 3 zmian prędkości na wyższą lub tą samą jeśli pojawi się w lepszej cenie niż w obecnej chwili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pracowałem w dialogu i nawet nie było dużo zgłoszeń jeśli chodzi o BSA - tj. net od Dialogu na liniach TP.

Klienci też raczej sobie chwalili. Co do zgłoszeń, to chłopaki mają 12 godzin, potem możesz zgłosić reklamacje, na podstawie, której nie musisz płacić za czas kiedy usługa była niedostępna, np. 1 dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×