Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
kubu65

VPS - dość specyficzny

Polecane posty

Witam, vps który by mi podpasował, w sensie ceny do jakości, potrzebuje serwer do przerzucania plików i niczego więcej, potrzebuje mniej więcej coś koło tego:

 

Lokalizacja: Francja, Niemcy, ale żeby transfer z usa sięgał chociaż 50% możliwości (Polska również, ale wątpie żeby za małe pieniądze transfery z polski były dobre)

Dysk: 5-10gb

Transfer (miesięczny): 150-350gb

Łącze: 100Mbps (10MB) - obowiązkowo max, a nie potem się okazuje że leci max. 3-4mb/s

Ram, Procesor - najmniej ważne tam tylko pliki mają się przesyłać

System: byle Linux

root i inne wynalazki są mi niepotrzebne, nawet MySql nie będę używał

 

co do panelu admina, to dobrze jakby admin zainstalował jakiś darmowy panel, żebym mógł na gotowe wrzucić stronę.

jeśli chodzi o cenę szybciej płaciłem 50zł za LVPS-1 ale serwer w usa, a muszę się na europe przenieść.

 

Zna ktoś ofertę która mogła by mi podpasować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Root i inne wynalazki są Ci nie potrzebne? To jak ty chcesz używać VPS'a? Raczej każdy kto sprzeda Ci VPS'a będzie mówił że instalacje i konfiguracje panelu itp. musisz zrobić we własnym zakresie.

A jak nie będziesz używać baz itp. To wgraj sobie proftpd, lighttpd, php5 i będziesz mógł wrzucić stronę...

 

Pozdrawiam,

Poplop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o to że dostęp do takic hrzeczy jest mi niepotrzebny, bo chciałbym, żeby admin zainstalował jakiś panel admina, co często robią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz wziąć serwer zarządzany i poprosić admina o taką instalację. Ewentualnie hosting dedykowany z przygotowanym panelem, ale te rozwiązania mogą być droższe i nie zmieszczą się w Twoich widełkach 50 złotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×