Skocz do zawartości
camel

Przekierowanie domeny na plik

Polecane posty

Witam, mój problem wygląda następująco:

 

Mam domenę mojadomena.pl zarejestrowaną na dropped.pl. Potrzebuję przekierować ją na adres: np.: innadomena.pl/pokaz.php?id=12. Dropped umożliwia coś takiego, ale jest to tzw. przekierowanie w ramce, czyli nie mogę dodać więcej parametrów (np. wpisując: mojadomena.pl?id2=1234 => innadomena.pl/pokaz.php?id=12&id2=1234). Na pasku adresu chciał bym mieć oczywiście mojadomena.pl. Czy jest możliwość zrobienia jakiegoś innego rodzaju przekierowania tak, abym mógł dodawać jakieś nowe parametry do URL?

 

Poza tym chciał bym mieć możliwość zrobienia subdomeny i przekierowania jej na jeszcze inny adres, np. test.mojadomena.pl => innadomena.pl/jakis_katalog.

 

Czy rzeczy o których napisałem są do robienia na dropped.pl? Jeśli nie to Jakie są możliwość rozwiązania tych problemów?

Serwer wirtualny mam na OVH.pl ale tam jest jakaś dziwna opcja "multidomeny" i nie można zwyczajnie delegować swojej domeny i nią zarządzać.

 

Będę bardzo wdzięczny za pomoc. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podepnij domenę na serwerze i tam dodaj ramkę z adresem jaki chcesz (w pliku index), tak samo dla subdomen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ależ oczywiście że możesz przekierować domenę z parametrami. Sam tam tak robię. Co prawda nie wiem czy da się ustawić adres z którego kierujesz do innego jako ten główny, jednak parametry idą bez problemu (i można wybrać przekierowanie w ramce lub bez).

 

Poza tym skoro posiadasz serwer, skieruj wszystkie domeny na DNS tego serwera, tam sobie wszystkie podepnij, stwórz subdomeny i każdą skieruj w odpowiednie miejsce .htaccess'em :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×