Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Malitek

Który netbook będzie najlepszy

Polecane posty

W poprzednim temacie temat zboczył z pierwotnego toru dlatego załozyłem kolejny.

 

Pytanie konkretne. Która opcja najlepsza cena/parametry/jakość

 

http://www.x-kom.pl/p/55839-netbook-10-msi-wind-u130-054pl-n450-2048-160-7se-czarny-etui.html 1200zł i wszystko co nam trzeba tyle że producentem jest MSI

 

http://www.x-kom.pl/p/52537-netbook-10-asus-eee-pc-1005p-n450-2048-160-7se-czarny.html 1300zł

Producent ASUS wiec lepiej .. ale płacimy 100zł więcej za gorszą kamerke, brak Bluetooth

 

http://www.x-kom.pl/p/52703-netbook-10-dell-inspiron-mini-1012-n450-2048-250-7se-czarny.html 1549zł

Producent Dell płacimy 350zł więcej w porównaniu do MSI za co ? 90 GB więcej na dysku - zbędne oraz gorszą kamerkę.

 

 

 

Co wybrać ?

 

Po za tymi raczej nic ciekawego i sensownego sie nie znajdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kopaczka

Dell to dobra firma.

Zobacz jeszcze samsung bo też fajne netbooki robią.

 

I zobacz 30 podobnych tematów na tym forum odnośnie wyboru netbooka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgodzę się z Kopaczką. Dell jest dobrą firmą i ma swoją jakość pod względem wykonania.

 

Ale możesz jeszcze uwzględnić pod uwagę np. HP.

 

 

 

P.S

 

Jak widzę to już pisałeś wcześniej podobny temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy Asus jest lepszy od MSI o.O

Zawsze ufalem tej firmie ... mam obecnie MSI z serii gamers i jestem strasznie zadowolony ...

Mialem tez z mini wlasnie Winda ale hybryde razem z slotem na karte sim , i dzialal pod Win 7 z 2Gb ramu wysmienicie.

 

Ja polecam MSI !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy: od dawien dawna, choć MSI obecnie dośc mocno nadrobiło zaległości w stosunku do konkurencji i już nie jest taką chińszczyzną jak jeszcze kilka lat temu.

 

Ja mogę polecić Samsungi, argumentowałem to w innym temacie n.t netbooków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Odebrałem dzisiaj MSI wydaje leciutki pisk .. lekko słyszalny no ale w koncu to urzadzenie to to raczej normalne.

 

System Windows 7 Starter po uruchomieniu zajmuje około 530 MB ram więc śmiało możecie zamawiać wersje z 1 GB pamięci. Ja osobiście wziąłem wersje 2 GB ze względu iż myślałem że Wt Starter połyka 700 MB ramu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

MSI dałem drugą szansę (miałem U100, który prawie się rozlatuje po roku z hakiem używania, teraz U230), ale Samsungi i Asusy lepie wyglądają jakościowo chyba.

 

W ogóle odradzam kupno takiego notebooka - za słaby na Win7 a XP już nie chce się mieć... dwa rdzenie podstawa, do tego 2GB RAM i Win7 ale pełniak, nie ten syfiasty Starter...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×