Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
fazek12

Problem z forum

Polecane posty

Gość Bartosz Gadzimski

Był "mały" poślizg i jest jeszcze parę błędów ale pracujemy nad tym. Rekord braku snu został dzisiaj pobity :lol:

Mimo testów na 3 komputerach przed wdrożeniem zepsuła się instalacja ipb, trzeba było przywracać backup i ponownie robić rzeczy jak upgrade forum. Gdzieś pojawił się błąd kompatybilności modułów co zajęło kolejny czas.

 

Mimo 3 godzin snu chętnie wysłucham wszystkim problemów i postaram się je rozwiązać.

 

P.S. na niektóre nie ma lekarstwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

styl całkiem fajny, ale nie podoba mi się, że zniknęły pewne elementy. np. przy nazwie działu najświeższy temat a tak na marginesie nie ma już reklamy WDC, a z tego co sprawdziłem nie bez powodu :lol:

 

1. Jak edytuję post w pełnym edytorze to zawsze pojawia się html, kiedyś zdarzało się to tylko czasami? 2. Nie działają emotki, a konkretnie ta ikonka do wyświetlania listy. 3. Szczerze to nie działają mi żadne opcje edytora, nie licząc opcji dodatki. 4. Lista opcji dodatki w edytorze jest ucinana. 5. Dymek przy dhosting.pl jest zbyt mały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

styl całkiem fajny, ale nie podoba mi się, że zniknęły pewne elementy. np. przy nazwie działu najświeższy temat a tak na marginesie nie ma już reklamy WDC, a z tego co sprawdziłem nie bez powodu :lol:

 

1. Jak edytuję post w pełnym edytorze to zawsze pojawia się html, kiedyś zdarzało się to tylko czasami? 2. Nie działają emotki, a konkretnie ta ikonka do wyświetlania listy. 3. Szczerze to nie działają mi żadne opcje edytora, nie licząc opcji dodatki. 4. Lista opcji dodatki w edytorze jest ucinana. 5. Dymek przy dhosting.pl jest zbyt mały.

Rozstanie z wdc.pl przebiegło bardzo pozytywnie i nie ma tutaj żadnej polityki itd.

 

Tak, z edytorem coś jest nie tak. Już nad tym pracujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozstanie z wdc.pl przebiegło bardzo pozytywnie i nie ma tutaj żadnej polityki itd.
z tym nie bez powodu, chodziło mi tylko o to, że się tam już nie hostujecie
Tak, z edytorem coś jest nie tak. Już nad tym pracujemy.
na chrome działa w miarę poprawnie, ale obserwujcie stronę z błędami bo za moment jeszcze coś dodam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×