Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
barteq

Not acceptable

Polecane posty

Znowu coś się psuje przy odpisywaniu na posty. Dokładnie chodzi o dział Oprogramowanie Hostingowe i Panele Administracyjne.

 

Not Acceptable

An appropriate representation of the requested resource /posting.php could not be found on this server.



Apache/RISP Server at webhostingtalk.pl Port 80

 

Chyba wiadomość jest za długa.. ale pisałem to chwilę i nagle zonk.. nic nie moge wysłać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

za długi post czy niekacpetowalne znaki? może ktoś da ich spis. Mysłałem że to "/" ale jednak ze slashem post przechodzi. Heh. po prostu wtej chwili widzę przestaje czytać to forum, jak nie mogę pisać odpowiedzi... Mam już napisany cały tekst, całkiem rozbudowany, wysyłam i... nic. IMHO odgoni to pewną ilość użytkowników. Naprawdę należy jak najszbciej zmienić skrypt, albo chociaż póki co poprawić ten błąd, tymczasowo usunąc mod_security lub podobne zabezpieczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieakceptowalne stringi - ostatnio probowalem napisac e te ce lamane na passwd i mod_security też mnie blokowal.. : )

 

Pewnie masz coś podobnego w swoim poście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tja. open_basedir etc port 22 80 i inne.. ciekawe czy ten post przejdzie

edit: przeszedl. dziwne. i tak mam dosc. teraz ciekawostka - pod opera chodzi pod ffoxem timeoutuje..

 

Dobra. mam błąd. Wpiszcie w poscie w get bez spacji.. ;>

 

%77%67%65%74 - a zaszyfrowany w hexie przejdzie.. wiec na cholere takie security ktore da sie prostym trickiem ominąc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra. mam błąd. Wpiszcie w poscie w get bez spacji.. ;>

 

Czyli domyślna lista regułek z sieci. CPanel już ma lepszą! ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh. po prostu wtej chwili widzę przestaje czytać to forum, jak nie mogę pisać odpowiedzi... Mam już napisany cały tekst, całkiem rozbudowany, wysyłam i... nic. IMHO odgoni to pewną ilość użytkowników. Naprawdę należy jak najszbciej zmienić skrypt, albo chociaż póki co poprawić ten błąd, tymczasowo usunąc mod_security lub podobne zabezpieczenia.

 

spokojnie, pomęczcie się jeszcze pare dni, ok? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No daje czas bo udało mi się wyśledzić złe słowo.. ale znalezienie taiego w kilkudziesięciu linijkowym poscie jest nieco trudne :D.

Póki co zostaje trzymać kciuki za adminów żeby wszystko normalnie działało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fobi

Podpowiem, ze ipb jest zainstalowane na vps'ie juz prawie tydzien. Niestety czekam jeszcze na top od grafika i na powrot do warszawy bo u mnie radio padlo, a tepsa zaklada mi neo od 4 tygodni.

 

Wytrzymajcie jeszcze troche :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze sa otwarte hotspoty ;>> (np w oknie 2 mbity, a admin olewa sprawe bezpieczenstwa), i GPRS :D Awaryjnie modem też jest ok, ale dłuższa praca przy latających impulsach to raczej porażka..

VPS wróży dobrze. Nawet bardzo. Będą taki moduły jak potrzeba, a nie jakieś bezsensowne mod_security, które można ominąć na 100 sposobów. ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×