Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Oliwer91

Internal error failed to initialize HAL! Debian 5.0

Polecane posty

Przy uruchamianiu systemu Debian mam taki komunikat "Internal error failed to initialize HAL!"

 

Próbowałem reinstalować hal ale nie dało efektów

 

apt-get --reinstall install hal

 

I też mi pokazało taki komunikat

 

http://wklej.org/id/365690/

 

Mam takie przeczucie żę mi chyba blokuje SSH lub coś innego unsure.gif

Dziękuje z góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×