Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Rogaal

[VPS] filmy online

Polecane posty

Witam.

 

Aktualnie mam serwer w az.pl który ma 270GB miesięcznie transferu oraz 20408MB dysku. Niestety az.pl ciągle pisze do mnie maile iż spowalniam ich serwer przez duza ilość zapytań sql. Optymalizuje stronę lecz to nic nie daje...

 

Szukam teraz VPS i czy ktoś coś może polecić? Dziennie jest jakies 4-6k uników dziennie, jakieś 20k wyświetleń dziennie.

 

Co polecacie? Bo przy takich statystykach 270GB transferu miesięcznie umyka w połowie miesiąca i nie wiem tez dlaczego....

 

Z góry dziękuję.

 

Zgadzam się również na oferty firm, które mogą coś zaproponować.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do przejrzenia naszej oferty: http://www.mzhost.co.uk/vps_lista.html

 

VPS10

Dysk: 10 GB

Transfer: aż 300 GB na miesiąc

CPU gwarantowany: 1 Ghz

RAM gwarantowany: 512 MB

Burst: 1024 MB

Samodzielna instalacja z panelu wybranego systemu, także start, restart itp.

Obsługa HyperVM z bezpłatnym panelem Kloxo.

 

Cena miesięczna tylko 30 złotych, wpisując hasło: "WIOSNA" przy zamówieniu -15% od podanej ceny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co polecacie? Bo przy takich statystykach 270GB transferu miesięcznie umyka w połowie miesiąca i nie wiem tez dlaczego....

Aktualnie mam serwer w az.pl który ma 270GB miesięcznie transferu oraz 20408MB dysku

potrzebujesz 300gb czy 600gb transferu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

potrzebujesz 300gb czy 600gb transferu?

 

Witam.

 

Tak z 40GB dysku i powiedzmy z 500GB transferu/mc z możliwością dokupienia dysku i transferu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no to w DE masz serwer mzone plan VPS 40. W Polsce raczej by Cię to sporo kosztowało. Ewentualnie możesz sobie zobaczyć jeszcze logout, ale tam będziesz miał lokalizację livenet, a ja osobiście jej nie polecam ;). Jak Ci będzie tak rosło to zapotrzebowanie to zastanowiłbym się nad jakimś kimsyfiakiem, tylko musiałbyś od kogoś odkupić, żeby uniknąć opłaty instalacyjnej. Poza tym możesz sobie jeszcze zobaczyć jakieś zagraniczne firmy np. dmehosting.com, santrex.net, delimiter.us, intovps.com. Dodatkowo dorzuciłbym serwerydlaciebie.pl

 

nad jakimś kimsyfiakiem

miało być kimsufiakiem od kimsufi.pl, u jest koło y i mi się pomyliło ;), przepraszam za błąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no to w DE masz serwer mzone plan VPS 40. W Polsce raczej by Cię to sporo kosztowało. Ewentualnie możesz sobie zobaczyć jeszcze logout, ale tam będziesz miał lokalizację livenet, a ja osobiście jej nie polecam ;). Jak Ci będzie tak rosło to zapotrzebowanie to zastanowiłbym się nad jakimś kimsyfiakiem, tylko musiałbyś od kogoś odkupić, żeby uniknąć opłaty instalacyjnej. Poza tym możesz sobie jeszcze zobaczyć jakieś zagraniczne firmy np. dmehosting.com, santrex.net, delimiter.us, intovps.com. Dodatkowo dorzuciłbym serwerydlaciebie.pl

 

Właśnie zastanawiam się nad mzone. Nad ich pakietem za 75zł. Tylko czy bedzie mi direct admin potrzebny i jak z przenoszeniem sie z serwera na ich VPS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zastanawiam się nad mzone. Nad ich pakietem za 75zł. Tylko czy bedzie mi direct admin potrzebny i jak z przenoszeniem sie z serwera na ich VPS

Co do mzone to mogę z czystym sumieniem polecić, bo to solidna firma. Czy będzie Ci DA potrzebny? Nie wiem to zależy od Ciebie. Pamiętaj tylko że vps to nie shared hosting i wszystko sobie musisz zainstalować sam. Jeżeli nie masz obycia ze środowiskiem linux to powinien zainwestować administratora lub skorzystać z hostingu dedykowanego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, a czy takie instalacje na VPS instaluje się tylko raz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

raz o ile się nic nie dzieje. Czasami coś może przestać działać poprawnie, a wtedy jest konieczna interwencja administratora. Niektórzy są w stanie sobie poradzić z instalacją za pomocą wszelkiego rodzaju howtoforge.com.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko raz instalujesz, możesz również to zlecić komuś jeżeli wiesz że sam sobie rady nie dasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wykupiłem pakiet w mzone za 125zł miesięcznie w tym 4h pomocy technicznej administratora w miesiącu...

 

Powinno być ok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×