Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Lysy0694

[opinia] www.vpsland.com

Polecane posty

Piszę tutaj, aby uświadomić wszystkim jak nieprofesjonalną firmą jest vpsland.com .

Kupiem vps business z windows 2003 32bit, oni przez pomyłkę dali mi enterprise windows 2003 64bit.

To przebolałem, ale kiedy po 13 dniach z tego powodu wyłączyli mi server to zaczęła mnie już krew zalewać.

Napisali, że to ma wpływ na wydajność innych vpsów i napisali, że mam wyrazić zgodę na reinstall.

Kiedy zapytałem czy stracę wszystkie dane (baza mysql itp.) powiedzieli, że tak.

Prosiłem ich o tymczasowy dostęp, aby tylko zrobic export bazy danych i zuploadować ważne pliki.

Oni odmówili, ale bez mojej zgody nie mogą zrobić reinstall.

Przez ich głupote mam straty finansowe i moi klienci skarżą się, że gra nie działa.

Jeśli stracę bazę to strace wszystkich graczy i ich konta premium przepadną.

A ja nie znam na pamięć listy uzytkowników z premium.

Nie dość, że przez idiotów z vpsland mogą mnie posądzić i wyłudzenie (BO PRZECIEZ KUPILI PREMIUM, A PO USUNIECIU BAZY NIE BEDA GO MIELI).

Według mnie to nie fair, że przez ich błąd mam tracić czas, klientów i pieniądze.

Support też jest nieciekawy, bardzo wolno odpowiada.

Zdecydowanie odradzam vpsland i proszę o pomoc i radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY

Kupiłeś tam na podstawie opinii, czy według pozycji w Google?

 

Podstawowa zasada, jeśli kupujesz serwer na którym trzymasz coś bardzo ważnego, to chociaż w kraju w którym bez problemu możesz dochodzić swoich praw.

 

Skoro nie mogą reinstalować bez twojego zgody, to się na to nie gódź, może zmiękną?

Więcej info: http://www.webhostingtalk.com/showthread.php?t=947760

Edytowano przez N3T5kY (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli problem z Windowsem był spowodowany przez nich, to powinni sami zaoferować jakieś konkretne rozwiązanie.

 

Ja na Twoim miejscu poprosił bym o backup, aby przenieśli go na inny niezależny serwer (Twój serwer).

Potem możesz im wydać zgodę na reistalację z zastrzeżeniem, że serwer ma wyglądać jak wyglądał na poprzednim systemie z przywróconym backupem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślcie, ze jak im tak napszę to będą wiedzieli o co chodzi?

 

Please backup my vps.

Reinstalled the server is to be restored backup.

Please make a backup of files and mysql database server.

I ask that you re-install had a vps on my old database and all files.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam(google),napisz do kogoś na pm by ci przetłumaczył. Będziesz miał 100% pewności że muszą zrozumieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz PW z przykładowym tekstem.

 

A tak na marginesie to na Twoim miejscu, poszukałbym Polskiej firmy Windowsem i tam umieścił pliki.

Będzie trochę drożej, ale zawsze się łatwiej dogadasz po Polsku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zacytuję ich odpowiedź, na prośbę o backup:

Hello,Your VPS was consuming more CPU resources than allocated to it. This is thereason why its access was disabled. As your VPS was causing load onhardware node, this was affecting the performance of the VPSs of otherclients, situated on the same node.We cannot backup of your files and mysql database server.Now to resolve this issue, we would request you to grant us permission tocompletely reinstall your VPS. We cannot restore access as this violatesour TOS. Once the VPS is re-installed all the data on your old VPS will bewiped off.After reinstallation, you will need to either reduce the number ofapplications running inside your VPS or upgrade it to a higher plan andlimit the CPU usage.Thanks,Kalin

VPSLAND.com Support

 

 

To nie moja wina, że dali mi zły winodws, zły przydział procesora i ramu.

Jak ich nastraszyć?

Bo backupu nie chcą zrobić.(We cannot backup of your files and mysql database server.) Proszę o pomoc :)Ps. dzięki za pw, ale chyba się z nimi nie dogadam, tak to jest jak jakaś firma ma klienta głęboko w dup**

Wydaję mi się, że ten windows im tak nie przeszkadza, chyba bardziej to, że przez pomyłkę zamiast przydzielić mi 1,5gb ram i mniejszy przydział procesora to dali mi 2gb ram i za duzy przydział procesora.

 

@edit

napiszę do nich też tak jak napisał mi na pw MZone Group.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie nastraszysz ich, tak działają niektóre firmy, niestety.

 

Zrób sobie sam backup i przenieś się jak najszybciej.

Na Windows mają chyba w firmie Statnet serwery, ale nie jestem pewny.

 

http://www.google.pl/#hl=pl&source=hp&q=serwery+vps+windows&aq=f&aqi=g10&aql=&oq=&gs_rfai=&fp=2fad78bf417604d3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY
Jak ich nastraszyć?

 

Niektóre firmy tutaj po "opini" zaczynają działać. Ale nie powiem Ci jak reagują na to amerykanie, po prostu nie wiem.

Edytowano przez N3T5kY (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Na Windows mają chyba w firmie Statnet serwery, ale nie jestem pewny.

 

 

 

amerykańska duża firma ma serwery naszego lokalnego budzetowego dostawcy, który kupuje je od e-futuro. Nie wydaje mi sie ale ciekawa nić powiązań ;-)

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

amerykańska duża firma ma serwery naszego lokalnego budzetowego dostawcy, który kupuje je od e-futuro. Nie wydaje mi sie ale ciekawa nić powiązań ;-)

 

 

Pozdrawiam

 

MZone mówi o tym, że firma statnet oferuje servery VPS z Windą, a nie, że vpsland ma cokolwiek wspólnego ze statnet.

 

 

A podobno teraz w szkołach uczą czytania ze zrozumieniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY
A podobno teraz w szkołach uczą czytania ze zrozumieniem...

No owszem. Na teście kompetencji z czytania ze zrozumieniem miałem 100% :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W kółko piszą prawie to samo.

Jak się z nimi dogadać?

Teraz napisali:

Hello,

 

Your VPS was consuming more CPU resources than allocated to it. This is the

reason why its access was disabled. As your VPS was causing load on

hardware node, this was affecting the performance of the VPSs of other

clients, situated on the same node.

 

Now to resolve this issue, we would request you to grant us permission to

completely reinstall your VPS. We cannot restore access as this violates

our TOS. Once the VPS is re-installed all the data on your old VPS will be

wiped off.

 

After reinstallation, you will need to either reduce the number of

applications running inside your VPS or upgrade it to a higher plan and

limit the CPU usage.

 

We will not follow any of the condition provided by you. You have mentioned

"wrong OS installation on my VPS", please elaborate. We will not reinstall

VPS without your permission.

 

Should you have any further questions, please feel free to contact us at

anytime.

 

Thanks,

 

Gary

VPSLAND.com Support

 

 

Dni mijają, a gracze są coraz bardziej niezadowoleni ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem dlaczego nie odblokują Ci go (jak napisałeś jest on zablokowany, bądź nie masz dostępu) tak, żebyś zmniejszył owe procesy przy okazji robiąc sobie backup samemu i wynieść się jak najszybciej, jak tak traktują klientów tłumacząc takimi pierdołami, że za dużo procesów i obciąża bardzo sprzęt i dlatego wyłączają daną usługę bez żadnych wcześniejszych informacji/ostrzeżeniu to tylko pogratulować...Może spróbuj się zapytać, czy daliby Ci dostęp żebyś mógł sam zmniejszyć ilość procesów i dalej korzystać z vps'a z mniejszym obciążeniem bez re-installa chociaż wykłócałbym się, bo mimo to zainstalowali całkiem inne oprogramowanie niżeli chciałeś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to tak logicznie rozumując, to i tak nie masz szans na odzyskanie danych.

Skoro nie chcą odwiesić serwera, i skoro nie chcą zrobić backup`u to i tak nie masz dostępu do danych.

Dane tak czy inaczej masz stracone. Spróbuj jeszcze napisać, że zmniejszysz obciążenie, ale potrzebujesz dostępu do serwera.

 

 

Tak więc niewiele Ci pomogą maile do nich ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a nie będzie najprościej poprosić o zwiększenie pakietu. Później skopiować dane i się od nich zwinąć. Może na coś takiego pójdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MZone mówi o tym, że firma statnet oferuje servery VPS z Windą, a nie, że vpsland ma cokolwiek wspólnego ze statnet.

 

 

A podobno teraz w szkołach uczą czytania ze zrozumieniem...

 

Oryg:

 

Na Windows mają chyba w firmie Statnet serwery, ale nie jestem pewny.

 

kto ma? poprzednio mowa byla tylko o vpsland, statnet wspomniane po raz pierwszy po słowie "mają" a więc słowo "mają" nie dotyczy statnet - ogólnie niegramatycznie, stąd bład w mojej interpretacji.

 

po polsku, gdzie każdy zrozumie ;)

 

VPSy z windows sprzedają w statnet, ale nie jestem pewien.

 

 

Jest jakaś subtelna różnica? ;)

 

 

Swoją drogą, nie masz umowy na piśmie i nie masz własnej kopii?

Na co liczyłeś? Choćbyś miał w najlepszej firmie, zawsze trzeba mieć kopię na wszelki wypadek!

 

Obecnie jak dla mnie dane sa stracone...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oryg:

 

kto ma? poprzednio mowa byla tylko o vpsland, statnet wspomniane po raz pierwszy po słowie "mają" a więc słowo "mają" nie dotyczy statnet - ogólnie niegramatycznie, stąd bład w mojej interpretacji.

po polsku, gdzie każdy zrozumie ;)

VPSy z windows sprzedają w statnet, ale nie jestem pewien.

 

 

Jest jakaś subtelna różnica? ;)

Niby masz rację, ale do stylu pisania przedstawiciela firmy MZone trzeba przywyknąć (chyba za długo siedzi w Anglii ;)).

 

Swoją drogą, nie masz umowy na piśmie i nie masz własnej kopii?

Na co liczyłeś? Choćbyś miał w najlepszej firmie, zawsze trzeba mieć kopię na wszelki wypadek!

 

 

Obecnie jak dla mnie dane sa stracone...

 

Tu też niestety masz rację. Na zagranicznych firmach trudno cokolwiek wymusić, szczególnie na takich spoza UE. Wiele amerykańskich firmy nauczyło się traktować klientów spoza Stanów po macoszemu, VPSLand nie jest tutaj wyjątkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niby masz rację, ale do stylu pisania przedstawiciela firmy MZone trzeba przywyknąć (chyba za długo siedzi w Anglii ;)).

 

Nie no nie przesadzaj, jak ktoś chce, to wie o co chodzi, to nie chiński ;)

 

kto ma? poprzednio mowa byla tylko o vpsland, statnet wspomniane po raz pierwszy po słowie "mają" a więc słowo "mają" nie dotyczy statnet - ogólnie niegramatycznie, stąd bład w mojej interpretacji.

 

Trzeba mieć kilka fakultetów, aby się domyśleć o co chodzi w moim zdaniu. Ja rozumiem, że Ty jesteś bardziej doskonały niż ja, ale nie przesadzaj. Do Kaczyńskiego Ci daleko.

Jakbyś miał problem ze zrozumieniem to wyjaśnię (chociaż wszyscy wiemy, że robisz to specjalnie):

 

Zrób sobie sam backup i przenieś się jak najszybciej.

Na Windows mają chyba w firmie Statnet serwery, ale nie jestem pewny.

W pierwszym zdaniu napisałem o przeniesieniu danych z jego VPS, w drugim napisałem gdzie ewentualnie może znaleźć VPS z Windowswem. Jakbyś zauważył spację pomiędzy pierwszym blokiem, a drugim w moim poście, może inaczej byś to zrozumiał.

Pamiętaj, że Twoje oczy widzą to co chcą zobaczyć, a nie to co jest prawdziwe.

 

Jakbyś miał jeszcze problemy ze wzrokiem (nie tylko ze zrozumieniem), poniżej wklejam cały mój post:

Nie nastraszysz ich, tak działają niektóre firmy, niestety.

 

Zrób sobie sam backup i przenieś się jak najszybciej.

Na Windows mają chyba w firmie Statnet serwery, ale nie jestem pewny.

 

http://www.google.pl...fad78bf417604d3

 

 

Raportuj, wykonano ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Biznes-Host

nie przesadzaj, jakbyś chciał to byś zrozumiał;). W zdaniu wystąpił Statnet, VPS to podmiot domyślny, zdanie, które podałeś ma identyczny wydźwięk jak to mzone, nie szukaj odnośnika do poprzedniej frazy tylko połącz elementy i wyjdzie Ci całość. A swoją drogą nie pamiętasz wierszy, w których poeta zaburzał szyk zdania, tak żeby wywrzeć pewien efekt:P? Jeżeli będziesz miał dalsze problemy z interpretacją to polecam podręcznik do języka łacińskiego. Nie nie nabijam się. Łacina ma to do siebie, że poszczególne części zdania mogą być wymieszane. Dzięki temu uczysz się tłumaczyć zdanie na zasadzie podmiot orzeczenie ... sprawdzając czy przypadki się zgadzają, końcówki etc:D. To tyle żeby nie robić offtop.

poza tym dla większości chyba zdanie jest jasne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×