Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Change

Panel na vpsa - www

Polecane posty

Potrzebuję jakiegoś taniego lub darmowego panelu do osbługi vpsa - na shellu znam się nie za bardzo, po prostu tak żebym mógł bez problemu tworzyć bazy danych, etc - to co wymagane do instalacji np. portalu cms czy forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wba mam i nie polecam ciężki do opanowania jak dla mnie,a dla ciebie jeszcze gorzej. (sugeruje jak nie znasz się na shell)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie znam, pod ssh znam kilka komend typu kopiowanie, poruszanie sie po folderach, chmody - czyli raczej nic :). Dlatego poszukuje jakiegos darmowego panelu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jaki masz panel do restartu vps ? może HyperVM ? to Kloxo jest darmowy w takim momencie. A z tego co widzę ma wszystko to co chciałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba się nie zrozumieliśmy. Teraz mam cPanel, planuję się przenieść na VPS i tam chcę sobie wgrać jakiś darmowy.

Aha, dodam, że potrzebuje ok 200gb transferu / mc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To zmień hosting (jak kończysz z www). I zamów sobie VPS w mzone (szczerze polecam) masz tam panel hypervm to tego możesz zainstalować KloxoVM (z panelu hypervm). I masz wszystko jak w Cpanel. Bazy,ftp,itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Transfer miesięczny z Państwa oferty mnie nie zadowala. Prosiłbym o propozycje z min. 200gb / mc, żeby było tanio prawdopodobnie będą zza granicy - UK/FRA/DE - z Niemiec ciekawa oferta mzone.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem że to głupio zabrzmi,ale na prawdę polecam ci mzone.pl. BOK co do pomocy świetny. Serwery na prawdę w najwyższej jakości. By nie było to zabrzmiało jako reklama,ale na prawdę ta firma jest warta uwagi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×