Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
yakusa

Dzierżawa domeny

Polecane posty

Witajcie,

Posiadam dwie ciekawe aktualnie nie wykorzystane domeny do wydzierżawienia z opcją wykupu.

 

cpu24.pl - domena z kategorii IT, sugerował bym zastosowanie w celu stworzenia wortalu informacyjnego ze świata CPU ze zintegrowanym forum skupiającym społeczność np. polskich overclokerów. newsy, recenzje, rankingi overclokerów itp itd z możliwością rozbudowy o w pełni kompletny portal IT. myślę że to dobra inwestycja na wiele lat. dodatkowo sklep wyspecjalizowany w sprzedaży cpu intela i amd, być może pamięci itp.

 

serwispc.net - kolejna domena z branży IT. nie trzeba reklamować jej możliwości. domena istnieje od 5 lat. jeśli ktoś pragnie wybić swój serwis komputerowy w pozycji google zmieniając swój dotychczasowy serwis-komputerowy.yoyo.pl na zwięzły i praktyczny serwispc.net to zapraszam.

 

W przypadku pierwszej domeny to istnieje możliwość współpracy nad rozwojem i kreacją takiego pomysłu. Jestem grafikiem komputerowym zatem potrzebuję zdolnego kodera który napisał by cały system. Całość do ustalenia.

Wszystkich zainteresowanych zapraszam do kontaktu poprzez PM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kodera który napisze cały cms itp. czy koder który zakoduje styl do cms'a?

Jeżeli kodowanie stylu do php-fusion to jestem chętny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×