Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

[oddam domenę] webs8.net

Polecane posty

Gość

Hello,

 

Oddam domenę webs8.net - miałem kiedyś jakieś plany w stosunku do tej domeny, ale sam już nie pamiętam jakie : )

Domena opłacona do lutego 2011 w maddogdomains.com. Wolę oddać za (pół)darmo niż żeby jakieś sedognojki ją przechwyciły.

 

Proponuję taki układ:

- na milosz@epoczta.pl proszę przesłać 2-3 zdania na temat możliwego wykorzystania (czekam do końca lipca tego roku)

- zmieniam DNSy domeny na podane przez "wybranego" użytkownika

- po 2-3 miesiącach, jeśli przedsięwzięcie ma sens, robimy transfer

- przedłużenie przy transferze opłaca zainteresowana osoba

 

Jeśli zdarzy się naprawdę w porządku ekipa młodych ludzi, mogę zaoferować hosting pod serwis w tej domenie.

 

Jest to publiczne oświadczenie użytkownika Sponsi więc nie ma tu szans na przekręty albo że ucieknę z domeną albo postawię podobny serwis, jak ten, który ktoś zaproponuje.

Większe szanse oczywiście mają serwisy aktualnie działające.

 

W przypadku zainteresowania pod serwis stricte komercyjny wymagać będę jakiejś skromnej zapłaty za domenę (czyli teoretycznie ta domena jest na sprzedaż za nie wiem - 100zł? : )

Domenę mam chyba trzeci czy czwarty rok, jakieś bzdury czasem tam stały, ale chwilowo (czasem nawet nie moje).

Domena generalnie czysta.

Pod webs8.com jest jakaś firma, ale nie odpisali na zapytanie, czy chcą kupić (zaproponowałem $100).

 

Zapraszam, może komuś się przyda.

 

 

Miłosz / Sponsi

milosz@epoczta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×