Skocz do zawartości
Moaha

Forum obciąża mi procesor

Polecane posty

Witam

 

Mianowicie jak tylko wejdę na to forum to od razu wentylator od procesora mi się włącza i zaczyna szybciej chodzić, a obciążenie skacze mi pomiędzy 60-80%.

 

Patrzę w procesy a tam jakiś proces: plugin-container.exe tak żre.

 

Kiedyś tak nie było. Używam firefoxa.

Ktoś ma podobny problem? Już nie mogę słuchać tego wentylatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest przez Flasha, zainstaluj jak masz Firefoxa adblocka i zablokuj reklamy flash :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co Jobsowi do tego? Nie ma on nic wspólnego ani z reklamami, które tu występują, ani z Flashem...

 

Co do obciążenia procka - to normalne przy ch**owo zmontowanych animacjach flash. Dziwię się, że firmy, które te reklamy zamówiły i płacą za ich ukazywanie się nie reagują na taką tandetę. Szczególnie, że nie są to reklamy krzaczorów, ale "dużych i uznanych" firm hostingowych, które raczej powinny mieć pojęcie, że coś takiego raczej od nich odrzuca, niż przyciąga.

 

 

 

 

P.S.

W Operze możesz na szybko wyłączyć Flash: menu Narzędzia -> Szybka konfiguracja -> Wyłącz obsługę wtyczek (wyłącza Flash, aplety Java, pozostawia JavaScript, który też możesz wyłączyć inną opcją)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jobs ponoć nie lubi flasha bo na niektórych jego zabawkach flash nie chodzi.

 

Wracając do tematu... Zainstalowałem adblocka... jakieś tam filtry różne zasubskrybowałem i ta jedna reklama dhostingu po prawej się nie zablokowała i mi nadal żre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AceDude

Najedź na nią kursorem, w prawym górnym rogu pojawi się przycisk "zablokuj".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dziwię się Nazwa.pl i dhosting.pl (powazne firmy) reklamują się za pomocą tak mocno CPU-żernych reklam. Jestem pewien że można by te banery odchudzić. A tak prawie wszyscy i tak je blokują :)

 

Ed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja ostatnio wujkowi formata strzeliłem (Sempron 2200, 512MB RAM, WinXP) i wrzuciłem SeaMonkey i zablokowałem flasha - chodziło jak ta lala!

Dziadostwo ten flash jednak... sam nie wiedziałem, że aż tak, heh*

 

* - to dla Edarta specjalnie ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Ma tyle samo co my, narzekający na obciążające nasze procki animacje.

A to, że Flash nie działa na niektórych zabawkach Jobsa to jego wina, że nie potrafi zrobić zabawek obsługujących coś, co nawet Internet Exploder obsługuje bez większych problemów. Wyszło szydło z worka - produkty Apple są fantastyczne, ale tylko z softem Apple...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zawsze można sobie jeszcze przełączyć na styl IP.BOARD bo tam nie ma reklam

Ja tego używam cały czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie to samo :) flash się wywala

 

[ 8589.198755] npviewer.bin[3596]: segfault at f597c04c ip 00000000f62d2057 sp 00000000ffcced60 error 4 in libflashplayer.so[f5f33000+b04000]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja non stop miałem jakiś błąd wtyczki, też używam firefox i raczej nie przesiądę się na chrome bo za bardzo przywykłem do ff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

Problem zgłoszony, czekamy na nową reklamę. Dzięki za info, mój dual core jakoś działał i nie widziałem problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×