Skocz do zawartości
Rafini

[KRZAK] hostdell.pl

Polecane posty

Witam,powiem tyle : Ku przestrodze .

 

Hostdell.pl : konto mam tam od lutego : tragedia przez duże t . Być może ceny okej,ale to co sie tam wyprawia jest po prostu nie do opisania : Gościu traktuje serwer jak swoj prywatny poligon do nauki administrowania, zapominając o tym,ze tu ma dość dużo ludzi hostowane strony,które mają mieć uptime i dostępność. częste pady, panel nie nalicza nawet poprawnie upływających dni ,rebooty w ciągu dnia ,bo coś testują, a to ciągle coś sie kiełbasi ,a to mysql,a to lepsze kwiatki tak jak ostatnio : serwer dns padł im na 6 dni i był paraliż,wszystkie domeny,co dodało się nie działały ,a oni sie podniecali komunikowaniem tego na gg,zamiast sie za to zabrać (w normalnych firmach hostingowych usterkę usuwa admin,który wie co sie kiełbasi a oni usterke nameda traktowali jako wyzwanie i uczyli się w trakcie rozwiązywania problemu - full professional ... ) kolejny minus : maile , to jest zgroza : maile z wp dochodzą, z o2.pl już nie , z tenbitu raz dojdzie raz nie dojdzie , z home.pl mailingi ZERO dochodzenia, ,ogólnie serwer maila to jest tam rosyjska ruletka -ja nawet nie rozumiem jak można tak spartaczyć mail,przecież w DA po instalacji mailserver śmiga sam z siebie ładnie,ale widać ,ze oni chyba muszą napartaczyć w nim dla zasady.kontakt z helpdeskiem to łut szczęścia : admin potrafi nie odpisywac przez tydzień,wejść z łaski swojej,jednak przeszli siebie przedwczoraj,to jest największy hit tego hostingu : stwierdzili sobie że na czas backupu przez 2 godziny dziennie nie będą działały usługi : jak zobaczyłem newsa na stronie to wymiękłem ,legalnie wprowdzone cykliczne downtime przy poklasku administracji : dosyć tego krzaka,to co sie tam wyprawia to jest kosmos .O tym,że Dell w nazwie nie ma nic wspólnego z serwerami to już nie wspomne (mają jakieś intelki z kimsufi bodajże) ,szkoda słów ... Odradzam w pełni ,co ciekawsze słyszałem naigrywania sie z nich ,że tworzą iluzje "teamu" tzn ponoć robią akcje typu "nasi technicy sie tym zajmują" a całym hostingiem od góry do dołu sie jeden koleś zajmuje ... Ponoć z gościa niezły asior , już podobno któryś z jego krzak - hostingów ,w kazdym razie wrażenie jakie odnosze to coś w stylu "ja sie ucze adminowania,zarabiam,a wy hostujcie sie" . To nie jest host na moje nerwy ,wiem ze to mój pierwszy post i możecie powiedzieć ze jestem z konkurencji i robie im antyreklame,ale powiem tyle : wierzcie mi albo nie ,ale szlag mnie trafił i zrobiłem konto tylko po to ,zeby to tu opisać i żeby sie nikt już nie naciął na tym syfie ,naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś hostdell to był "darmowy hosting z sms'a"

podobają mi się ceny, pakiet 2gb/2gb/40gb za jedyne 9pln rocznie, przy tych cenach to Glowanet.pl staje się drogim hostingiem ;)

A powracając do opinii to mimo że jesteś jednopostowcem to jest ona raczej wiarygodna, znajomy miał tam kilka stron i chodziły "w kratkę" (w godzinach "szczytu" to rózne rzeczy się działy, najczęściej error 500, z sql się nie łączyło itd, a po przeniesieniu na boo.pl strona ładnie działała)

ale płacąc 75gr brutto za takie parametry to dziwiłbym się że to w ogóle działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko co napisał kolega wyżej to prawda i tylko debil miałby problemy ze zrozumieniem jego przesłania.Nawiązując do posta autora to za hostingiem hostdell.pl stoi jedna osoba SMEKU.Rzeczywiście jego fikcyjny team jest bardzo irytujący.Ten hosting to takie badziewie, ciągłe awarie, podłożony timer uptime, nie zabezpieczony.Nikomu ze zdrowym rozsądkiem nie polecam hostingu prowadzonego przez człowieka po zawodówce bez jakiegokolwiek przygotowania w tym kierunku, ba nawet matury...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktcznie jakis krzak, bo nawet strona im nie chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tam są takie dziury, że koło 2-3 lat temu można było wbić na serwer po przestawiać wszytko zostawić to i i tak nikt nie wiedział co jak gdzie i dlaczego, ba zreszto co jakiś czas owa marka zalicza "hakingi" w zasadzie to się nie dziwie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

robinzmazur jeśli ta uwaga o debilach to do mnie, to dodałeś głos do tego, że to kraj debili jest, a ja słusznie czuję się tutaj wyalienowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Sponsi, bez przesady z tym krajem debili. Parę osób normalnych i na poziomie też znajdziesz.

A kolega robinzmazur chyba ciut się zapędził, czyż nie?

To, co Rafini napisał jest jasne, tylko jego sposób wyrażenia myśli jest ciut chaotyczny i nieuporządkowany graficznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Być może firma nie przywiązuje większej uwagi do sugestii i zadowolenia swoich klientów, ale krzakiem nie jest:

 

Host4ever.pl

ul. Boża Góra Prawa 26H/6

44-335 Jastrzębie Zdrój

NIP - 6332096358

REGON - 240344972

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiater11

Zmieniony NIP i REGON. Czyli nowy właściciel ;) le www.extrahost24.tk jest lepsze, mimo to, że maja darmową domenę na dot.tk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale www.extrahost24.tk jest lepsze, mimo to, że maja darmową domenę na dot.tk
laugh.gif

 

Ale. Extraserv24.tk stoi na serwerach hostdell

 

DomainTypeTTLAnswerextrahost24.tk.NS14400ns2.hostdell.pl.extrahost24.tk.NS14400ns1.hostdell.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiater11

Nie. Bo tam pokręcone jest DNSy i serwery. A extrahost24.tk jest z ovh.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie. Bo tam pokręcone jest DNSy i serwery. A extrahost24.tk jest z ovh.pl

Ta, jasne...

Mówi Ci coś adres IP 188.165.206.97 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie. Bo tam pokręcone jest DNSy i serwery. A extrahost24.tk jest z ovh.pl

 

 

 

taa... odrazu

 

Ta, jasne...

Mówi Ci coś adres IP 188.165.206.97 ?

 

Tak. ovh ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Tak. ovh ;/

 

 

Nie twierdzę, że nie. Ale ciekawe, że na tym samym IP jest hostdell.pl.

 

 

Nie rób z nas idiotów, większość użytkowników tego forum zna się na tym lepiej i nie da się robić w ch... balona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

16.02.2009 - Narodziny :P

 

Na początku było niebo... następnie była ziemia....... a 2009 lat później pojawiło się HostDELL.pl :)

 

Pozdrawia Zespół HostDELL.pl

Zaciekawia mnie wiedza i myślenie admina hostdell, wdg. niego ziemia ma dwa tysiące lat z hakiem, ciekawe gdzie w historii wepchnie starożytny Egipt i dinozaury...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie twierdzę, że nie. Ale ciekawe, że na tym samym IP jest hostdell.pl.

 

 

Nie rób z nas idiotów, większość użytkowników tego forum zna się na tym lepiej i nie da się robić w ch... balona.

 

 

 

 

Ciekawe ? Hostdell prowadzi reseller, więc taki 'adminstrator' extraserwery24 wpadł na pomysł żeby zakupić resellera ?

 

Nie rób z nas idiotów, większość użytkowników tego forum zna się na tym lepiej i nie da się robić w ch... balona.

 

To miało być skierowane w moją stronę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo spodobał mi się 6. punkt regulaminu:

6. Użytkownik musi zgadzać się ze zdaniem administratora hostingu

 

:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Regulamin (dot. również kont RESELLER)

 

 

5. Użytkownik zobowiązuje się że nie będzie usług odsprzedawać dalej.

 

Po co komu taki reseller? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba chcą zarobić na kontach reseller a potem ten co go kupi albo robi darmowy hosting albo trzyma tam swoje strony i kolegów bo zwykły shared nie daje rady? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×