Skocz do zawartości
europrezes

usługi hostingowe z "pośrednictwa" serwerowego?

Polecane posty

Zle mnie odbierasz. Mi się udało w Polsce - mam biznes stworzony od zera, mam tysiące klientów, perspektywa rozwojowa więc nie wiem dlaczego tak mnie odebrałeś. Czego mam zazdrościć Mzone skoro mogę ocenić go po jednej (swoją drogą mało atrakcyjnej) stronie www. Oceniam jego wypowiedzi. I cholera mnie bierze za to, że ktoś własne niepowodzenia zrzuca na Polske. To że jemu przez 30 lat się tutaj nic nie udało nie znaczy że jest źle. Są dziesiątki tysięcy jak nie setki tysięcy ludzi, którzy potrafili się odnaleźć w nowej rzeczywistości i nie narzekają na system. Ot komuna kogoś oduczyła myślenia..

 

Chłopie, Ty sam nie wiesz co piszesz. :)

 

Czy ja napisałem, że mi się nie udało w Polsce? Jak ja zakładałem swoją pierwszą firmę, to ty jeszcze dobranocki oglądałeś.

Jak widziałem czołgi w 1980 latach na ulicach, to Ty pewnie nie byłeś jeszcze na świecie.

Napisałem, że przez 30 lat w Polsce nie miałem tyle co w UK po 3 latach. Źle interpretujesz to co napisałem, nie wiem czy robisz to świadomie, czy tez naprawdę nie dorosłeś do poważnych rozmów.

Ty w życiu nie stałeś w kolejce po masło, cukierki, czy czekoladę. Komunę znasz z fotek w internecie, i uważasz emigrantów za uciekinierów. :)

Może jakbyś posłużył w wojsku 2 lata, przeżył "falę", miałbyś inny światopogląd na prawdziwe życie.

Pomyśl o tym że są ludzie, którzy mają inne priorytety niż Ty. W katowickiem dzieciaki w Twoim wieki zbierają węgiel, tylko po to aby coś do garnka włożyć.

 

stan_wojenny_121697g.jpg

 

I o czym z Tobą chłopie rozmawiać, masz sp. z o.o. umieszczoną w bloku i to jest Twój szczyt marzeń? :)

Ja już naprawdę nie chcę pisać więcej, bo jeszcze moderatora wkurzę. ;)

 

Ale biznes-host, chłopie wyluzuj, ja rozumiem że praca Prezesa w firmie jest stresująca. Wyjedź sobie na wakacje i odpocznij. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego piszesz bezpośrednio do mnie a nie do poglądów? Dlaczego oceniasz mnie zupełnie nie znając. Nie wiesz co jest dla mnie ważne, nie wiesz ile mam lat, może nie jestem taki młody? Spółki zoo to nie jest zabawa dla dzieci, ale Ty taki doświadczony życiowo, wszystko wiesz najlepiej i piszesz że dorosłeś do poważnych rozmów? Nie wiesz nawet z czym jest spółka kapitałowa i dlaczego się ją tworzy. Poczytaj zamiast zarzucać komuś brak ambicji.

 

Jak ktoś Ci klaszcze to cieszysz miche. Jak ktoś zwraca Ci uwage to piszesz, że mam wyluzować? Jestem luźny. Nie napisałem w tym wątku nic bezpośrednio do Ciebie co mogłoby oceniać Cię. Po co Ty to robisz. Dyskutuj jak dorośli ludzie z poglądami, bez osobistych wytyczek.

 

To że ktoś jest młodszy nie znaczy, że jest głupszy od Ciebie...

 

Pozdrawiam,

TG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego piszesz bezpośrednio do mnie a nie do poglądów? Dlaczego oceniasz mnie zupełnie nie znając. Nie wiesz co jest dla mnie ważne, nie wiesz ile mam lat, może nie jestem taki młody? Spółki zoo to nie jest zabawa dla dzieci, ale Ty taki doświadczony życiowo, wszystko wiesz najlepiej i piszesz że dorosłeś do poważnych rozmów? Nie wiesz nawet z czym jest spółka kapitałowa i dlaczego się ją tworzy. Poczytaj zamiast zarzucać komuś brak ambicji.

 

Jak ktoś Ci klaszcze to cieszysz miche. Jak ktoś zwraca Ci uwage to piszesz, że mam wyluzować? Jestem luźny. Nie napisałem w tym wątku nic bezpośrednio do Ciebie co mogłoby oceniać Cię. Po co Ty to robisz. Dyskutuj jak dorośli ludzie z poglądami, bez osobistych wytyczek.

 

To że ktoś jest młodszy nie znaczy, że jest głupszy od Ciebie. To, żę stałeś w kolejkach nie znaczy, że jesteś doświadczony życiowo, pokazuje raczej Twoja niezaradność bo nie wszyscy stali w kolejkach...

 

Pozdrawiam,

TG

 

Czy Ty naprawdę nie wiesz co piszesz?

Ja Ciebie oceniam, a Ty mnie nie oceniasz? mam Ci dać przykłady?

 

Czy Ty wiesz chociaż co to jest merytoryczna rozmowa na wysokim poziomie, czy wszystkie Twoje posty w moim kierunku muszą być tak uszczypliwe?

Czy ja Ci coś zrobiłem, czy to zwykła zawiść ;) (przyp. to cieszysz miche. ) :)

 

Ja mam z Tobą taką zabawę, że głowa boli.

Proszę przestań już, nie mogę wytrzymać ze śmiechu. :)

 

To że ktoś jest młodszy nie znaczy, że jest głupszy od Ciebie...

 

czy ja w którymś poście nazwałem Ciebie w ten sposób? Chyba nie, więc daj już sobie spokój.

Napisałem, że nie masz doświadczenia życiowego. To są dwie różne sprawy.

 

Daję "łapę" na zgodę ... OK!? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Ja Ciebie oceniam, a Ty mnie nie oceniasz? mam Ci dać przykłady?

 

Czy Ty wiesz chociaż co to jest merytoryczna rozmowa na wysokim poziomie, czy wszystkie Twoje posty w moim kierunku muszą być tak uszczypliwe?

 

 

Ja nie wiem, ale zapewne Ty wiesz, bo Ty wszystko wiesz wkońcu jak się urodziłeś to żyły jeszcze dinozaury ;)

 

Reszte pisz proszę na priv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem, ale zapewne Ty wiesz, bo Ty wszystko wiesz wkońcu jak się urodziłeś to żyły jeszcze dinozaury ;)

 

Nie no dinozaury wymarły 10 lat wcześniej :)

 

Jak chcesz to wyciągaj "łapę" tutaj, ja nie ma nic do pisania na PW.

W końcu IV RP i czasu tajniaków mineły ...

 

 

I uwierz mi, pomimo tego że mieszkam w UK, jestem w 100% Polakiem.

Polacy nigdy nie odpuszczają, a to widać po naszych postach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Syf się w wątku zrobił, nie przeginajmy.

 

Biznes-host.pl chodzi o to, że można łatwiej, szybciej, lepiej, przyjemniej. Gdy mam się użerać z dziadostwem to ja niestety np. wybieram to pierwsze - czyli wyjazd...

bo po co? Bo tak władza chce? Bo tak czerwone psy chcą? Oooo nie...

 

Chcę ciężko pracować, mam wiedzę i chcę coś osiągnąć. Męczarnie czy normalność? I to mnie dziwi - że Polacy w ogóle mózgów nie używają, że od 20 lat zero zmian jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×