Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
marmat00

Licencja Directadmin

Polecane posty

Gdzie i za ile można kupić licencje Directadmin. Sprawdzałem na stronie producenta ale nic tam na ten temat nie pisało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko u nas, jeszcze widziałem jedną firmę co miała w tj cenie.

 

Ale co rozumiesz przez całość?, 190 PLN to cena licencji lifetime, nie instalacji z licencją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chodziło mi o całkowity koszt (brutto), tylko że wasza firma chyba działa na trochę innych zasadach. O to się właśnie Adam pytał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chodziło mi o całkowity koszt (brutto), tylko że wasza firma chyba działa na trochę innych zasadach. O to się właśnie Adam pytał

 

Na normalnych zasadach, przecież firmy biorą od nas rachunki i się z tego rozliczają.

Nie ma znaczenia czy to Polsce, czy w Anglii. Jest numer międzynarodowy NIP i to powinno wystarczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ale nie tylko faktury VAT można odliczyć, zwykły rachunek również.

Każda firma u nas odlicza sobie nasze usługi od kosztów, większość to firmy hostingowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak tylko, że chodzi mi nawet o odliczenie, tylko o to, że dzięki temu zyskujesz niższe ceny

 

 

W UK VAT jest 17.5%, jeśli o to pytasz.

 

To 190 złotych brutto. Na rachunek, nie jesteśmy płatnikiem VAT jeszcze.

a tak w ogóle to myślałem, że macie ceny bez jakiegokolwiek VATu, ale widzę, że macie chyba ten z UK :(

 

strasznie zamotałem (sorry) :(

Edytowano przez wood (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No strasznie zamotałeś :(

 

Jeśli nie płacisz VAT w zwykłym rachunku, to nie możesz go sobie przecież odliczyć. Ale to nie zmienia faktu, że to jest Twój koszt, który możesz sobie odliczyć.

Wystarczy dobra księgowa.

 

VAT w UK jest 17.5%, ale w rachunku nie płacisz VAT, więc nie możesz go sobie odliczyć w Polsce.

Tak działa wiele firm w UK, firmy te mają klientów z Niemiec, Francji i nie mają żadnych problemów z rozliczeniem.

No ale Polska zawsze była inna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie płacisz VAT w zwykłym rachunku, to nie możesz go sobie przecież odliczyć. Ale to nie zmienia faktu, że to jest Twój koszt, który możesz sobie odliczyć.

Wystarczy dobra księgowa.

możnaby to odwrócić i dojść wreszcie do tego, że jeżeli nie jesteś VATowcem to nie wystawiasz faktur VAT, tylko rachunki, a dzięki temu zyskujesz w cenach na podatku i o to się rozchodziło :(, ale jesteś VATowecem tylko na zasadach z UK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×