Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Szymon

Rizo, Kreator Stron WWW - teraz takze dla resellerow

Polecane posty

Witam!

 

 

W ostatnim czasie zostaly dodane nowe funkcje i usprawnienia kreatora, a liczba szablonow przekroczyla 100 sztuk

 

W najnowszej wersji kreatora dodana zostala obsluga Resellerow - z kreatora stron moze korzystac klient ktory kupi pakiet resellerski, ale takze jego klienci - bez zadnych dodatkowych oplat.

 

Demo dla klienta koncowego:

 

Proces budowania strony: www.rizo.pl/builder_beta

Gotowa strona: www.kreator.rizo.pl

 

Kreator moze byc sprzedawany pod wlasnym logo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fajna zabawka ale wg mnie... za droga + szkoda ze nie ma opcji oplat jednorazowych zamiast miesiecznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajna zabawka ale wg mnie... za droga + szkoda ze nie ma opcji oplat jednorazowych zamiast miesiecznych.
To za to trzeba placic ?!?!?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry ale czy ktos to kupuje? ...

 

Tak, ktos to kupuje, mamy nawet konkurencje, tyle ze na rynkach zachodnich, gdzie kreator WWW w cenie serwera to niemal standard.

 

Dodam, ze w porownaniu z konkurencja nasza oferta i ceny sa bardzo atrakcyjne, a przy okazji nasz, polski system okazuje sie zdecydowanie latwiejszy w obsludze jednoczesnie nie ustepujac funkcjonalnoscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W takim razie gratuluje ... Nie zrozum mnie zle, ale porostu te szablony to kicz, nie da sie czegos innego wymyslec? Oczywiscie Wasza prace jak najbardziej doceniam, cos o tym wiem :) Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×