Skocz do zawartości
Andrzej

[opinie] ehost.pl

Polecane posty

Osobiście jestem zadowolony z ehost.pl (jedno średnie konto) ale obserwuję permanentną stagnację w ofercie. Nic ciekawego w kwestii promocji czy też zwiększania parametrów lub choćby przebudowy strony ISP się nie dzieje. Czy wy kiedykolwiek zaproponujecie klientom własne rozwiązanie VPS czy będziecie już do końca życie sprzedawać hosteurope z 250% przebiciem? Myślę ze marketing zatrzymał się w momencie zawału witryny webhelp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze dla jasnosci: do samej uslugi strikte hostingowej nic absolutnie nie mam. Jest na wysokim poziomie (serwery dzialaja super, panel jest bardzo przyjazny). Moje krytyczne uwagi dot. tylko (albo raczej az) obslugi klienta.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowa strona jest już na ukończeniu. Zmian w ofercie serwerów wirtualnych nie planujemy bo póki co nie ma takiej potrzeby skończyły się już bezsensowne przebijanki kto da więcej a klient i tak nie będzie miał szansy tego wykorzystać. Wolimy sprzedawać to co klient może wykorzystać w 100% i nikt nie będzie mu wymieniał kruczków z regulaminu żeby się go pozbyć.

 

Co do hosteurope to zysk rzędu 25% przy VPS m nie nazwałbym niczym nadzwyczajnym ;-) póki co VPSy są tylko uzupełnieniem oferty. Ale nie wykluczamy w przyszłości uruchomienia własnych VPSów w Polsce jak i zdecydowanie ciekawszej oferty dedyków.

 

Nie mniej Tomi dzięki za konstruktywną krytykę jak najbardziej wszystkie uwagi bardzo dla nas cenne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zarejestrowałam się tylko dlatego, że przeczytałam oszczercze opinie asagencja nie wiem skąd się ten gość urwał ale jak widać z treści wypowiedzi gość z typu tych co nie mają bladego pojęcia o komputerach a braki w swojej wiedzy próbują zrzucić na dostawcę poprawnie działającej usługi.

 

 

Ja jestem bardzo zadowolona z firmy ehost. Przeniosłam się 2 lata temu od innego dostawcy (nazwę lepiej pominę bo nie ma co komentować) ehost polecił mi znajomy.

 

Obsługa przez telefon cierpliwa na maxa, dzwoniłam kiedyś kilka razy i zawsze udało się mi pomóc a wiedzę w temacie mam zerową ale Pan miły i bardzo cierpliwy. Stronę sami mi przenieśli za darmo ze starego hostingu bo sama nie bardzo potrafiłam.

 

 

Odpowiedź na email także szybkie, kiedyś w niedziele czekałam na odpowiedź poniżej 30 minut jak dla mnie rewelacja.

 

 

Ceny są na dobrym poziomie nie jest za drogo jak za taką jakość. W tym roku za darmo zwiększyli konta do większych także dotychczasowym klientom co jest dla mnie kolejnym plusem.

 

Śmiało mogę polecić. Nie dajcie się zwariować upierdliwcom tak trzymać ;-)

 

Kamila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo wiarygodna wypowiedź, podziwiam inteligencję działu PR firmy ehost, trzeba było sobie chociaż zadać trochę trudu i napisać kilka postów przed tym psalmem pochwalnym, "może" wyglądałoby to trochę poważniej (chociaż raczej nie...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na jakiej podstawie twierdzisz, że to wypowiedź kogoś z eHost?

 

Pomyśl trochę logicznie, czy jeśli to byłaby nasza wypowiedź to czekalibyśmy z nią 9 miesięcy zamiast napisać zaraz po tekstach asagencja?

 

 

Trochę logiki zamiast kogoś oskarżysz bezpodstawnie!

 

Obsługujemy ponad 15 tys zadowolonych klientów, nie rozumiem dlaczego jest dla Ciebie nienormalnym, że ktoś zadał sobie trud aby napisać opinię, że jest zadowolony?

 

 

Przy pozytywnych opiniach o innych firmach też piszesz takie posty? Czy po prostu pracujesz u konkurencji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja także zarejestrowałem się tutaj, aby wypowiedzieć się pozytywnie na temat eHost.pl

 

Wszystko chodzi bezawaryjnie i bardzo szybko. Założyłem 2 testowe konta hostingowe. Pierwsze w ehost, drugie u konkurencji.

Spostrzeżenia:

 

Mimo tego, iż parametry konkurencji (głównie przestrzeń dyskowa) niewiele większe, zdecydowałem się na pozostanie w ehost. Nie wykorzystam i tak w pełni przestrzeni dyskowej. Ehost przyjął bardzo dobrą koncepcję. Po prostu zamiast prześcigać się wygórowanymi liczbami, w tej samej cenie postawili na świetny support i biuro obsługi klienta.

 

Postanowiłem jednak także zadzwonić oraz napisać do konkurencyjnej firmy (nazwy nie wymienię), w której także testowałem serwer dla swojej firmy, jednak nie dało się dodzwonić, a odpowiedź e-mailowa przyszła baaaaaardzo późno w dodatku w niezmiernie opryskliwej formie oraz z mnóstwem błędów (ortograficznych oraz stylistycznych). Widocznie młoda osoba jeszcze nie wie jak rozmawia się z klientami.

 

Miałem także pewien problem z konfiguracją swojej strony na serwerze ehost. Biuro obsługi bardzo kulturalne i kompetentne. Mimo iż wybrałem całkowicie najtańszą opcję serwera, właściciel ehost osobiście siedział w nocy i rozwiązywał mój problem z własnej chęci i inicjatywy, gorsząc się zapewne brzydkimi nazwami zmiennych oraz tablic, które powstały w ogromnych nerwach ;) Bardzo jestem wdzięczny właścicielowi za cierpliwość oraz za to, że wyczyniał cuda.

 

Od pewnego czasu posiadam tam hosting, także polecam go moim klientom. Wkrótce będę poszerzał opcję hostingową, także pozostanę w ehost.pl, może niedługo zainwestuję u nich w serwer dedykowany.

 

Dodatkowo świetny, rozbudowany i intuicyjny panel administracyjny, z pozycji którego można zrobić naprawdę bardzo wiele.

Edytowano przez Senso Arte (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×