Skocz do zawartości
Hekko.pl

[praca] Administrator systemów LINUX

Polecane posty

Hekkonet jest jedną z największych pomorskich firm hostingowych. Obsługujemy ponad 5000 klientów. Świadczymy bogaty zestaw usług, nasze kluczowe produkty to: hosting WWW, hosting dedykowany, serwery VPS i rejestracja domen. Nasza oferta dostępna jest na stronie www.hekko.pl. W roku 2009 odnotowaliśmy wzrost na poziomie 70%. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:

Administrator systemów LINUX

Miejsce pracy: centrum Gdyni.

Główne zadania na stanowisku Administratora Sytemu Linux:

* Nadzór i zarządzanie systemami informatycznymi firmy.

* Instalowanie i konfiguracja usług sieciowych w oparciu o systemy Linux.

* Analiza wskaźników wydajności oraz przygotowywanie rozwiązań, mających na celu usprawnienie funkcjonowania systemów.

* Wdrażanie narzędzi usprawniających monitorowanie funkcjonowania systemów i aplikacji.

* Aktualizowanie systemów operacyjnych i oprogramowania serwerowego.

* Wsparcie zespołu technicznego w realizowanych zadaniach.

Oferujemy:

* Możliwość wdrażania własnych rozwiązań.

* Udział w różnorodnych projektach.

* Możliwość zdobycia doświadczeń w branży usług hostingowych.

* Możliwość dostosowania godzin pracy do osobistych preferencji (np. 8:00-16:00, 11:00-19:00).

Od kandydatów oczekujemy:

* Doświadczenia w pracy na stanowisku administratora Linux w środowisku produkcyjnym - min. 3 lata.

* Dobra znajomość administracji systemami Linux, preferowany Debian.

* Znajomość administracji serwerami: Apache, MySQL, Exim, ProFTPD, BIND.

* Podstawowa umiejętność programowania w językach skryptowych (bash, sed, awk).

* Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodne czytanie dokumentacji.

Dodatkowymi atutami będą:

* Doświadczenie w branży hostingowej.

* Doświadczenie w pracy z następującymi technologiami: Direct Admin, cPanel, Plesk, HyperVM.

* Znajomość platformy wirtualizacyjnej OpenVZ.

* Umiejętność programowania w językach PHP, Perl, C, Ruby.

* Znajomość serwerów firmy IBM.

Zapewniamy:

* Stabilne warunki zatrudnienia.

* Przyjazną atmosferę w młodym zespole.

* Formę zatrudnienia do uzgodnienia (pełny etat lub inne rozwiązanie).

* Wynagrodzenie zależne od kwalifikacji w granicach 4000-6000 PLN brutto (przy umowie o pracę).

Prosimy o przesłanie CV na adres praca (at) hekko.pl.

Zapewniamy całkowitą dyskrecję. W CV prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997 nr 133, poz.883)".

Jednocześnie informujemy, że nadesłanych dokumentów nie zwracamy, a kontaktować będziemy się tylko z wybranymi osobami.

Link to postu

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz własne konto? Użyj go!