Skocz do zawartości
lukaschemp

[praca zdalna] administrator Linux/Unix

Polecane posty

Poszukujemy administratora do współpracy.

Zakres obowiązków:

- instalowanie i konfiguracja serwerów oraz usług w oparciu o systemy Linux/Unix

- rozwiązywanie problemów na serwerach

- tworzenie skryptów dla zautomatyzowania czynności

- monitorowanie serwerów

Wymagania:

- bardzo dobra znajomość systemu Linux i FreeBSD

- serwery WWW - Apache, LiteSpeed (opcjonalnie)

- serwery pocztowe - exim, postfix, spamassassin, clamav

- serwery FTP - proftpd, pure-ftpd

- znajomość technik zabezpieczania usług i serwerów

- wiedza z zakresu optymalizacji serwera MySQL

- bardzo dobra znajomość języków - bash, perl, php

- dobra znajomość xhtml, css, xml

- konfiguracja sieci, routing

- mile widziana znajomość oprogramowania cPanel i DirectAdmin

- mile widziana własna działalność - możliwość wystawienia faktur VAT

Oferujemy:

- podnoszenie kwalifikacji zawodowych

- miłą atmosferę

- praca zdalna

- praca STAŁA - w rozliczeniu miesięcznym, praca GODZINOWA - w rozliczeniu miesięcznym

- możliwość zarobienia od 500 zł do 2000 zł miesięcznie według doświadczenia i ustaleń

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

Kontakt w sprawie tej oferty pracy:

CV prosimy wysyłać na adres kontakt@networkia.pl, skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Link to postu

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz własne konto? Użyj go!