Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
nvu

Z: [opinie] logout.pl

Polecane posty

A ja z czystej ciekawości zapytam:

 

Pakiet najsilniejszy #2 kosztuje 149 zł brutto wszystko fajnie gdyby nie to:

 

Maksymalnie 4 VPS / serwerze dedykowanym!

 

149*4 = 596 zł Natomiast ta maszyna w superhoście do koszt 730 zł brutto.

 

Fałszywe informacje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja z czystej ciekawości zapytam:

 

Pakiet najsilniejszy #2 kosztuje 149 zł brutto wszystko fajnie gdyby nie to:

 

149*4 = 596 zł Natomiast ta maszyna w superhoście do koszt 730 zł brutto.

 

Fałszywe informacje ?

 

Nie, poprostu nasze rozliczenia z SH są trochę inne niż Twoje :)

Biedronka też ma cukier tańszy niż w cukrowni, jak myślisz dlaczego? :)

 

 

Pozdrawiam,

TG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Układy, układy i jeszcze raz układy.

 

Jak myślisz kolokacja serwera dedykowanego w livenet kosztuje tyle samo jeśli masz znajomego "admina" w serwerowni?

 

Tak samo jest z logout.pl ma zlokalizowanych tyle serwerów w tej serwerowni że idą sobie na ustępstwa cenowe; po obu stronach jest zysk.

 

To chyba oczywiste?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie, bo sam w superhoście posiadam kilkanaście maszyn i niestety ale oni też liczą na overseling.

Mogą jedynie mieć układ np w rozliczaniu transferu. Bo o niższych cenach raczej nie ma mowy.

Zapytałem z ciekawości, dzięki za odp :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie, bo sam w superhoście posiadam kilkanaście maszyn i niestety ale oni też liczą na overseling.

Mogą jedynie mieć układ np w rozliczaniu transferu. Bo o niższych cenach raczej nie ma mowy.

 

Nie chcę Cię zaskoczyć ale w livenet przynajmniej jak było stare łącze (bo nie tak dawno zostały dodane nowe) to nie patrzeli na transfer; sam admin powiedział mi że patrzą tylko czy któraś maszyna nie obciąża nadmiernie łącza a co do dzierżawy czy do kolokacji naprawdę inaczej się parzy jak wyskoczysz np "na piwo" zawsze się dogadasz (ale musisz znać tego kogoś ;] ).

 

Absolutnie nie neguje iż osoba całkiem nieznana nie może wynegocjować jakichś upustów przez kontakt e-mail w livenet pracuje bardzo "miła" kadra i naprawdę idzie się dogadać :)

 

p.s. porównywanie serwerowni superhost i livenet ... jak by to powiedzieć "nie jest bardzo trafne" :)

 

Te serwerownie różnią się "polityką" - mam nadzieję że zrozumiałeś bo nie chcę tego tematu rozwijać i absolutnie nie chcę obrazić żadnej serwerowni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RuFiK

Dziwne, na mojej umowie nie ma informacji dot. ujawnienia informacji o zarobku dalej zwana placa zasadnicza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jeżeli w Firmie A pracuje Franek i Stasiu na tym samym stanowisku to nie powinni rozmawiać ze sobą o tym ile zarabiają... nie powinni bo NIE MOGĄ!!.

Jest to w każdej umowie, którą podpisuje pracownik z pracodawcą jak i wy podpisaliście z superhostem i taka rozmowa nie powinna mieć miejsca... To ile, kto płaci to jego indywidualna sprawa i nie rozmawia się o tym publicznie.

 

 

 

Sorry ale nie kapuje PO CO w ogóle się udzieliłeś w tym temacie.{Konkurencyjna forma logout }

 

W którym momencie mówiliśmy o zarobkach pracowników ?!

 

Nie przeliczaliśmy ile logout na tym zarabia tylko jakie są koszty hostowania serwera itp.

 

I jak to działa ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować  

×