Skocz do zawartości
Karol Głowacki

Progreso.pl - ping

Polecane posty

Gość patrick
Em... a ja mam pytanko dotyczące progreso, gdzie macie serwery? Mieszkam w wawie mam neta z Astera (członek WIX), a ping skacze mi od 10 do 300! :| Za taką cenę...

hmm ja mam lacze od gts i ping mam ok 14 po tracercie widze ze progreso jets w sieci gts.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Em... a ja mam pytanko dotyczące progreso, gdzie macie serwery? Mieszkam w wawie mam neta z Astera (członek WIX), a ping skacze mi od 10 do 300! :| Za taką cenę...

Zamiast ping sprawdź tarcert (jak masz Win)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Em... a ja mam pytanko dotyczące progreso, gdzie macie serwery? Mieszkam w wawie mam neta z Astera (członek WIX), a ping skacze mi od 10 do 300! :| Za taką cenę...

 

Na nieobciążonym łączu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adamszendzielorz
Tak, na nieobciażonym łączu, niedowieżając w międzyczasie sparwadzałem ping m.in superhost.pl. Obecne mam od 9 do 19, jak widać mieli chwilę poważnej słabości...

 

Serwery znajduja sie w GTSie. Skaczacy ping z cala pewnoscia nie jest problemem po naszej stronie, chyba ze WIX cos szaleje. Z TPNETu gdzie monitorujemy pingi - przez caly dzien nie przekroczyly 15ms.

pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałem być złośliwy, dziękuje za rzetelną odpowiedź. Obecnie średni ping winosi ok 20, dla ciekawostki powiem ze do pracowni mojej szkoły (która jest jakieś 300m odemnie) wynosi ok 35.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam do progreso pingi okolo 20 - 35 a siedze na gts nie jest tak zle ale moglo by byc lepiej. Moze tez byc kwestia ustawienia priorytetow dla pingow przeciez nie wszyscy maja ping na pierwszym miejscu czyba ze chodzi o serwery gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja po WIXie (ISP - supermedia.pl) mam max 6ms (ale i tak extranet muli, buu :))

 

A z neostrady 25-30ms, w kazdym badz razie szybko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×