Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
ahes

HostinK.pl - najbardziej śmierdzący hosting miesiąca

Polecane posty

Zbliżają się wakacje, młodzież piętrzy wysiłki. Ogłaszam konkurs na najbardziej śmierdzący hostinK miesiąca.

W maju bezprecedensowo na szczyt wybija się castpol.

 

Odwiedź stronę wchodząc na hostink.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem, ale nie warto pisać o tym tematu. :)

 

 

Ej, jak nie warto. Rozchmurz się. To żart :)

Ale muszę przyznać, że nazwa domeny przednia. Aż się zdziwiłem, że wolna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Śmierdzący hosting nie musi być krzakiem. Popatrz na zdjęcia klientów i opisy. Tutaj szczegóły:

http://www.webhostin...post__p__206107

Pomysł według mnie głupi.

"Śmierdzący hosting" to obraza zapoznaj się z:

art 212 kk § 1

 

§ 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną nie mającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności,

 

podlega grzywnie, karze ograniczenia albo pozbawienia wolności do roku.

 

§ 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania,

 

podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

 

§ 3. W razie skazania za przestępstwo określone w § 1 lub 2 sąd może orzec nawiązkę na rzecz pokrzywdzonego, Polskiego Czerwonego Krzyża albo na inny cel społeczny wskazany przez pokrzywdzonego.

 

§ 4. Ściganie przestępstwa określonego w § 1 lub 2 odbywa się z oskarżenia prywatnego.

 

Nie narażaj całego forum na odpowiedzialność karną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dawno temu był temat o "krzakach", nie warto o tym pisać bo to tylko nawóz i darmowa reklama,

jak dla mnie temat do usunięcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować  

×