Skocz do zawartości
yoshko

[hositng] Dylemat

Polecane posty

Witam

poczytałem już troszkę to forum i mam dylemat odnośnie wyboru:

 

http://www.unixstorm.org/

 

wg. Site-Uptime.net (ostatni tydzień)

avail: 100.00 %

min: 0.2100 sec.

max: 5.9700 sec.

avg: 0.3398 sec.

last [ms]: 227

 

Max-1

Pojemność:
8 GB

Limit transferu:
50 GB

Bazy MySQl:
bez limitu

Konta E-mail:
bez limitu

Cena za rok:
151,28 PLN
113,46 PLN
(brutto)

http://logout.pl/

 

avail: 100.00 %

min: 0.0630 sec.

max: 3.0610 sec.

avg: 0.0700 sec.

last [ms]: 64

 

Start

Pojemność:
10 GB

Limit transferu:
50 GB

Bazy MySQl:
bez limitu

Konta E-mail:
bez limitu

Cena za rok:
61,00 PLN
(brutto?!)

 

http://linuxpl.com

 

avail: 99.86 %

min: 0.0150 sec.

max: 3.3970 sec.

avg: 0.0343 sec.

 

w2gb

Pojemność:
10 GB

Limit transferu:
50 GB

Bazy MySQl:
bez limitu

Konta E-mail:
bez limitu

Cena za rok:
122,00 PLN
(brutto)

 

 

Wg. powyższego zestawienia najlepiej wypada logout.pl, który niezbyt chętnie jest wychwalany. :lol:

Zależy mi na niskim pingu, więc najlepiej jakby to były polskie serwery (logout, unixstorm).

 

Polecicie coś naprawdę solidnego i w powyższym przedziale cenowym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Unixstorm i Linuxpl mają dobre opinie, najlepiej weź okres testowy i sprawdź.

 

Ewentualnie zapraszam do nas, niestety nie mamy serwerów w Polsce.

Do serwerów we Francji czy w UK, masz czas odpowiedzi rzędu 70 ms. Więc nie jest to dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Linuxpl miałem na oku od samego początku ale wymyśliłem sobie serwery w Polsce, które mogę otrzymać w podobnej cenie od Unixstorm.

Ws. unixstorm zastanawiają mnie chwilowe długie dostępy do strony firmowej sięgające 4 sekund. :|

 

PS: Mam pytanie do Unixtorm: Jak promocja się skończy to płacę pełną cenę ok 150 pln?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Linuxpl miałem na oku od samego początku ale wymyśliłem sobie serwery w Polsce, które mogę otrzymać w podobnej cenie od Unixstorm.

Ws. unixstorm zastanawiają mnie chwilowe długie dostępy do strony firmowej sięgające 4 sekund. :|

 

Zgaduję, że chodzi o łączny czas ładowania strony.. W takim wypadku zależy on głównie od prędkości łącza użytkownika. Mamy dość dużo i "ciężkiej" grafiki na stronie, więc ładowanie wszystkiego na wolnych łączach może trwać te 4 sekundy. Samo połączenie do nas proponuję sprawdzać chociażby "pingując" którykolwiek nasz serwer (ping unixstorm.org).

 

 

Z prawie każdego operatora internetowego w Polsce mamy najniższe czasy połączeń.

 

W przypadku wątpliwości proponuję zamówić konto testowe i sprawdzić na nim samodzielnie czas wyświetlania własnych stron. Gwarantuję, że będzie bardzo szybko.

 

 

PS: Mam pytanie do Unixtorm: Jak promocja się skończy to płacę pełną cenę ok 150 pln?

Tak, po zakończeniu promocji obowiązywać będzie cena podana obecnie jako przekreślona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o serwery w Polsce to Zapraszam

 

 

1. Konta www

 

 

2. Serwery Reseller

 

 

 

Proponujemy jeden z serwerów Reseller :

 

Nazwa Pakietu: Semi

 

Pojemność: 10 GB

 

Transfer 50 GB

 

Transfer roczny 600 GB

Bazy MySQL nielimitowane

 

Konta E-MAIL nielimitowane

 

Panel Direct Admin TAK

 

Konta FTP nielimitowane

 

Okres testowy 7 dni TAK

 

 

 

 

Jeśli są jakieś Pytania proszę o kontakt biuro@freecast.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Astron

Jak w Polsce to albo YES24.PL - korzystam od dłuższego czasu- 0 padów, szybka pomoc i w razie czego gwarancja, ew. glowanet w PL ma od niedawna, ale z jakością w glowanet zawsze było ok, więc i w PL tak powinno być. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgaduję, że chodzi o łączny czas ładowania strony.. W takim wypadku zależy on głównie od prędkości łącza użytkownika. Mamy dość dużo i "ciężkiej" grafiki na stronie, więc ładowanie wszystkiego na wolnych łączach może trwać te 4 sekundy. Samo połączenie do nas proponuję sprawdzać chociażby "pingując" którykolwiek nasz serwer (ping unixstorm.org).

 

Dane brałem z tygodniowego testowania:

 

http://s2.site-uptim...fhoe602a4t34ip1

 

Co prawda dane sa tylko z Londynu, Chicago i Niemiec, więc w Polsce powinno być lepiej. ;)

Jednak czasy sa strasznie poszarpane w porównaniu nawet do linuxpl:

 

http://s3.site-uptime.net/su.cgi/en/report?publicKey=gczzgaagkd0zi12v0ivc5oywpl23zsti

 

Zerknij na ofertę: http://vipower.pl/

 

Zerknąłem i chciałbym w tym przedziale nielimitowane bazy danych. ;)

 

@unixstorm: By skorzystać z oferty Biznes mogę wykupić jako osoba prywatna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dane brałem z tygodniowego testowania:

 

http://s2.site-uptim...fhoe602a4t34ip1

 

To są dane pochodzące z:

 

 

Location: Chicago, USA

 

Więc tym samym chyba najbardziej nietrafiony odnośnik do porównywania i wyznaczania szybkości ładowania stron w Polsce...

 

Tak jak pisałem - najlepiej zamówić konto testowe (bezpłatne) i sprawdzić samodzielnie. Przecież opieranie się o takie wyniki z USA zupełnie nie ma sensu tym bardziej, że są to wyniki z jednego naszego serwera, na którym w dodatku nie są uruchamiane żadne konta klientów...

 

O statystyki uptime'u również wystarczy nas poprosić i bez problemu je udostępnimy.

 

Aktualny serwer, na którym uruchamiane są nowe konta www:klik

 

MySQL:klik

 

Sieć:klik

 

Przykładowa strona na tych serwerach: http://cs-mmz.pl/ (celowo podaję dość duże/rozwinięte forum)

 

 

@unixstorm: By skorzystać z oferty Biznes mogę wykupić jako osoba prywatna?

 

Tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za konkretne i bardzo pomocne odpowiedzi, którymi zyskuje Pan duży plus. ;)

Obecnie zastanawiam się nad ofertą Biznes-1 ale niestety nie ma tam przetestowania hostingu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za konkretne i bardzo pomocne odpowiedzi, którymi zyskuje Pan duży plus. ;)

Obecnie zastanawiam się nad ofertą Biznes-1 ale niestety nie ma tam przetestowania hostingu.

 

Można zamówić konto testowe innego pakietu, a przed ewentualnym przedłużeniem skontaktować się z nami w celu zmiany go np. na "Biznes-1" (lub zamówić osobne, a z testowego zrezygnować).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecę Ci unixstorm, gdyż posiadam u nich konto od połowy kwietnia bieżącego roku, używam go na chwilę obecną jako hosting własnych plików, danych itp. złego słowa na ich temat powiedzieć nie mogę, posiadam konto Biznes-1, możesz brać w ciemno, z pewnością nie zawiedziesz się :lol: Sam hosting został mi polecony przez znajomego, który prowadzi dosyć rozbudowany serwis http://cs-guide.net/ Resztę opisałem w ich temacie, jak jesteś zainteresowany, to przewertuj kilka ostatnich stron na tym forum jak jeszcze tego nie robiłeś ;)

 

Również jak ty zastanawiałem się nad kilkoma firmami hostingowymi przed zakupem, linuxpl.com nie przekonywał mnie za bardzo, ma dobre opinie, lecz ma też kiepskie, które można znaleźć ogólnie na necie, logout.pl moim zdaniem za bardzo cwaniaczy z tego co można wyczytać w ich temacie na tym forum chociażby i mam wrażenie, że traktuje swoich klientów jak pionków, lecz to jest moja opinia na ich temat.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lecz to jest moja opinia na ich temat.

Czyja ma być, skoro to Ty ją piszesz? :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za konkretne i bardzo pomocne odpowiedzi, którymi zyskuje Pan duży plus. :lol:

Obecnie zastanawiam się nad ofertą Biznes-1 ale niestety nie ma tam przetestowania hostingu.

 

Sprawdź jeszcze raz cennik i parametry i bierz UnixStorm.org z tego co wiem to są ostatnie godziny promocji cenowej, potem będzie tak samo dobrze tylko że.... drożej.

Sam już dokupiłem kolejne konto w obecnej niższej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:lol:

 

Ile czasu juz ta promocja jest w ofercie?

 

 

od 27 kwietnia 2010 ( http://www.webhostingtalk.pl/topic/23707-konta-www-i-reseller-taniej-o-25/ ), jak sądzę miesiąc bo kilka dni temu pojawiła się taka opinia od samego właściciela:

 

Z dniem dzisiejszym powiększone zostają limity transferów dla wszystkich kont WWW i Reseller.

 

Zmiany obowiązują zarówno obecnych klientów, jak i wszystkich nowych i wprowadzone zostają na stałe. Wraz z wprowadzeniem wyższych limitów nie ulegają zmianie żadne ceny kont WWW/Reseller. Teraz za tę samą cenę dajemy więcej transferu!

 

[...]

 

Korzystając z okazji przypominamy, że trwa obecnie promocja wszystkich kont WWW i Reseller, która pozwala na uzyskanie rabatu w wysokości aż 25% wartości zamówienia. Promocja będzie trwała już tylko kilka dni!

 

Także... wszystko wskazuje na to, że to już końcówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wziąłem testowe konto w unixstorm tak niefortunnie przed północą, że od razu dzień zjadło. :)

 

Bardzo pzryjemnie "współpracuje się" z tym hostingiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź jeszcze raz cennik i parametry i bierz UnixStorm.org z tego co wiem to są ostatnie godziny promocji cenowej, potem będzie tak samo dobrze tylko że.... drożej.

Sam już dokupiłem kolejne konto w obecnej niższej cenie.

 

 

ciekawe skąd masz takie informacje?

może Twój reflink udzielił Ci ich?

 

Tak też się stało... od dzisiaj konta w unixstorm w standardowej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czyli jak wziąłem testowe konto i i tak wykupie np. jutro to juz po wyższych cenach?

 

Technicznie tak, ale jeśli konto testowe było faktycznie założone w okresie promocyjnym to myślę, że możemy to jeszcze podciągnąć pod ostatnią promocję.

 

 

Po wygenerowaniu przedłużenia proszę podesłać mailem (michal@unixstorm.org) numer (ID) zamówienia. Zmienimy ręcznie kwotę uwzględniając rabat 25% i będzie można dokonać płatności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×