Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
spthcl

[Wirtualny/VPS] Koniecznie z SSH

Polecane posty

Witam,

 

Poszukuję serwer wirtualny/VPS/cokolwiek z koniecznie dostępem do SSH. *Bardzo przydatna byłaby możliwość tunelowania połączeń/postawienia vpn.

 

Przynajmniej 1GB pojemności (więcej = lepiej), co do reszty parametrów nie jestem pewien, ponieważ jestem laikiem w tym temacie.

 

Serwer potrzebny głównie do backupowania/wymiany plików przez SSH.

 

Przeglądałem przykładowo ofertę active-hosting.pl, jednak nie wiem czy Prędkość procesora: 300MHz oraz RAM: 64MB jest wystarczający.

 

Nie ukrywam, że nie chciałbym wychodzić ponad te 10zł/mc.

 

Ciekawa była znów też oferta linuxpl : http://www.linuxpl.c...=hosting&k=w1gb , jednak brakuje tego tunelowania po SSH (podobno nie ma możliwości).

 

 

Bardzo proszę o jakąś pomoc w tym temacie.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Przeglądałem przykładowo ofertę active-hosting.pl, jednak nie wiem czy Prędkość procesora: 300MHz oraz RAM: 64MB jest wystarczający.

 

Nie ukrywam, że nie chciałbym wychodzić ponad te 10zł/mc.

 

 

Na to zastosowanie spokojnie wystarczy

 

Ciężko będzie w tej cenie coś lepszego znaleźć.

Zerknij proszę na http://vps4u.pl może tam coś dobierzesz.

 

Pozdrawiam,

PM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję serwer wirtualny/VPS/cokolwiek z koniecznie dostępem do SSH. *Bardzo przydatna byłaby możliwość tunelowania połączeń/postawienia vpn.

 

Przynajmniej 1GB pojemności (więcej = lepiej), co do reszty parametrów nie jestem pewien, ponieważ jestem laikiem w tym temacie.

 

 

Sprawdź koniecznie serwery: UnixStorm.org w planie BIZNES. Maja wszystko co potrzebujesz, a dodatkowe szczegóły ustalisz z adminem. Miałem już kilka hostingów i powoli przenoszę swoje strony do US bo w tym wypadku support w mojej opinii wypada najlepiej.

Jutro lub pojutrze skończy się promocja cenowa, więc masz jeszcze szanse zaoszczędzić kilka/kilkadziesiąt złotych.

 

 

edit:

zapomniałem dodać, mają serwery w Polsce (Atman, co mnie ostatecznie przekonało, a teraz - już po jakimś czasie korzystania z UnixStorm - wybrałbym tak samo).

 

Ewentualnie ionic.pl ale nie wiem czy maja SSH.

Edytowano przez over (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

over jeszcze zapomniałeś dodać, że ten link jest z refem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

over jeszcze zapomniałeś dodać, że ten link jest z refem.

 

Tak, potwierdzam. Mówię z czystym sumieniem dobrze o firmach z których usług ja osobiście jestem zadowolony, a - mimo że też mają refy - milczę na temat wszystkich firm w których mam/miałem hosting i się rozczarowałem. Po co mi flejmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie bardziej wartościowe są złe opinie niż dobre :)

 

No właśnie to taka polska ciekawostka jest.

Niezadowoleni mają motywacje do publicznego wylewania swoich żali, zadowoleni natomiast zazwyczaj nie mają żadnej.

Biorąc pod uwagę, że najszybciej - dodatkowo pobudzeni sieciową pseudo anonimowością - emocjonują się stosunkowo młodzi ludzie, to na takie negatywne opinie trzeba patrzeć z dużym przymrużeniem oka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ponownie wszystkim zainteresowanym tematem za ich odpowiedzi.

 

Jeżeli ktoś ma coś jeszcze do dodania to proszę bardzo :).

 

//Najlepiej serwery poza Polską ze względu na potrzebę IP Ger/UK/US

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×