Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
aslanow

AiK Media - prawie laurka

Polecane posty

Na Allegro nigdy nie kupiłem dobrego hostingu. Od tej firmy kupiłem z przekory 2, czy 3 dychy, przyda sie coś na zapas, choć po doświadczeniach z różnymi foxnetami, resnetami i daapami uznałem już na starcie, że będzie to porażka.Początek fatalny, od razu ze dwa poważne pady, później przenoszenie, ogólnie na początku jeszcze gorzej niż gdzie indziej.Później sytuacja sie ustabilizowała, zaczęło to chodzić jakoś w miarę przez kilka miesięcy i nagle - suspended.Nauczony doświadczeniem podejrzewałem podstęp w/g starego przepisu ( sprzedaje się bardzo tanio duże limity, a później zostawia tylko strony domowe ) Okazało się jednak, że wina z mojej strony była ewidentna, chociaż niezamierzona. I co mnie zaskoczyło - gość z tej firmy Adam Kazikowski pomagał mi późnym wieczorem i nocą przez kilka godzin usunąć błędy.Może to smieszne, ale ja z taką pomocą spotkałem sie pierwszy raz, "zamiast nie ma mnie", albo "szoruj", skuteczne bezintersowne wsparcie.Serwer działa nadal dobrze od tej pory, a dla Adama K. brawo!

I żeby była pełna jasność.

Nie jestem w żaden sposób związany z ta firmą, a jedyne kontakty z tym człowiekiem, jakie miałem to tel i gg.

Dla zainteresowanych :

 

http://www.aikmedia.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×