Skocz do zawartości
redeye

Problem z przekierowaniem domeny

Polecane posty

Witam,

Posiadam serwer w nazwa.pl, mam też parę zarejestrowanych tam domen, ale powoli zaczynam migrację na dropped.pl. Jakiś czas temu zarejestrowałem sobie domenę w dropped.pl i chciałbym ją przekierować na ten serwer który mam w nazwa.pl. W dropped zmieniłem adresy DNS na te z nazwy tj. ns1.netart.pl, ns2.netart.pl i ns3.netart.pl a w panelu admina serwera w nazwa.pl dodałem domenę. Niestety po wpisaniu adresu pojawia się strona aftermarket.pl (dropped.pl) Próbowałem także w dropped przekierować domenę bezpośrednio na adres serwera, ale niestety w efekcie na pasku adresu zamiast samej nazwy domeny jest pełna ścieżka tj. costam.nazwa.pl/folder

Czy ktoś wie jak skonfigurować domenę w dropped.pl tak aby po wpisaniu adresu było widać tylko samą nazwę domeny? Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Użyj tylko zmiany konfiguracji DNS tj. pozostaw wpisy ns1.netart.pl, ns2.netart.pl i ns3.netart.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, oprócz zmiany samych DNSów musiałem jeszcze napisać prośbę o dopisanie domeny do serwerów DNS NetArt ze wskazaniem na dany serwer. Na adres biuro@netart.pl, to tak jakby ktoś jeszcze miał podobny problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×