Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Misiek08

[sponsor] szukam sponsora VPS na 2 miesiące

Polecane posty

Witam!

Jestem młodym, rozwijającym się programistą. Ostatnimi czasy ciężko o jakiekolwiek zlecenia, żeby zarobić jakieś małe pieniądze na serwer, a jest mi on bardzo potrzebny. Jest to najtańszy VPS w ofercie serwerydlaciebie.pl. Chcę na nim teraz uczyć się Zend Framework i napisać w tym framework'u panel do serwerów gry "Live For Speed".

Koszt miesięczny serwera wynosi 58,31zł. 2 miesiące to ~120zł (trzeba wliczyć koszty przelewu).

Mam nadzieję, że znajdzie się osoba, która pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AceDude

Polecam http://localhost.

Jeżeli masz wystarczająco dobry PC (min. 2gb ramu) to ściągnij sobie jakieś oprogramowanie do stawiania wirtualnych pc i wrzuć Debiana - i jest VPS bez sponsoringu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

120zł to 2 miesiące. Dla niektórych, dorosłych osób, 60zł/mies to nie jest dużo jeśli zarabiają. localhost odpada, ponieważ testy pewnych skryptów to 24/7 działanie. Jeżeli ktoś potrzebuje dowodów, że nie szukam idioty, który kupi dla mnie VPS pod serwery gier to mogę pokazać tyle ile potrafię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic nie oferujesz w zamian, nie pytasz o to by ktoś użyczył Ci serwer, od razu chcesz kase?

 

Co zyska osoba, która wyłoży to, oprócz dobrego uczynku ;)

 

 

Jest wiele firm, które oferuja VPSy, nie lepiej uderzyć do nich, niż ządać kasy na z góry upatrzoną ofertę?

Nik przecież nie da kasy konkurencji...

 

Pozdrawiam,

TG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co oferujesz waść w zamian?

 

Bo nie licz, że znajdziesz frajera, który ci zasponsoruje VPSa, żebyś sobie mógł z kumplami pograć pod przykrywką pisania panelu.

Bo inaczej - to czemu ten twój panel by wymagał nieustannej, dwudziestoczterogodzinnej pracy, która na dodatek nie mogła by być wykonywana u ciebie w domu?

Nawet, jeśli dla kogoś te 60zł to nie jest dużo, to zapewne chciał by w swoim wydatku widzieć jakiś cel, albo zysk.

A tu nie widać obecnie ani jednego, ani drugiego - a tylko same straty i proszenie się w razie czego (np. shappingu łącza) o użeranie się z oskarżającą/śmiecącą na forach dzieciarnię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie przeglądam stronę tego VPSa i jeśli chodzi o ten sprzęt http://www.serwerydlaciebie.pl/serwer_wirtualny,Linux_VPS_Pro_X4.html - a ten jest najtańszy, więc o tym chyba mowa - to chyba upadłeś na głowę za przeproszeniem... Takie 'monstrum' do testów aplikacji webowej? Skończ te kłamstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Założyłem sobie cel, że napiszę panel do zarządzania serwerami gier Live For Speed oraz "live tracker" (czasy na żywo). Chciałem postawić po prostu 2-3 serwery DEMO, bo nawet jeśli się ich nie reklamuje to ludzie wchodzą i na nich robić obydwa skrypty/systemy.

 

W zamian na serwerach może się co określony czas pokazywać reklama. Na przykład 2 linijki co 10/15 minut, żeby spamu nie było. Przy wejściu na serwer również reklama. Społeczność serwerów to nie tylko Polacy, więc jeśli ktoś chce to może dać reklamy w kilku językach i wtedy rotacja. Na stronie trackera w zakładce opisującej może być również napisane kto sponsoruje chociaż przez te 2 miesiące to i tak tylko testy by były. Jeżeli osoba, która chce sponsorować zna VPS'y tańsze, na których serwer gier i 3 skrypty InSim (komunikacja PHP<->Serwer - jestem jedną z ~10 osób na świecie, która InSim pisze w PHP - reszta C/C++/C#) będą działać to proszę bardzo. Moje wymagania to bezproblemowe działanie 2 serwerów po 14 slotów do Live For Speeda i system Debian 5. Wszystko na VPS'ie zainstaluje sam. Potrzebny tylko czysty system.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W zamian na serwerach może się co określony czas pokazywać reklama.

 

Moje wymagania to bezproblemowe działanie 2 serwerów po 14 slotów do Live For Speeda i system Debian 5. Wszystko na VPS'ie zainstaluje sam. Potrzebny tylko czysty system.

 

Z takim podejściem do biznesu, niewiele osiągniesz.

Chcesz dużo, a dajesz nic w zamian.

 

Aby znaleźć zponsora, trzeba go czymś przekonać. To właśnie sponsor inwestuje swoje Ciężko zarobione pieniądze w Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@MZone Group, dziękuje za podpowiedź. Pierwszy raz piszę taka prośbę, dlatego nie jest ona napisana tak jak powinna. Nie mogę edytować 1 posta, więc tutaj wymienię to co oferuję w zamian za sponsoring i czego oczekuję.

 

Czego oczekuję:

- serwer VPS z systemem Debian 5, który utrzyma 2 serwery po 14 slotów do gry Live For Speed oraz 3 aplikacje InSim (serwery dużo nie potrzebują, natomiast InSim trochę CPU wymaga, żeby działać płynnie)

 

W zamian oferuję:

- reklamę po wejściu na serwer,

- okresowe reklamy tekstowe na serwerze,

- reklamę na stronie opisowej trackera

- reklama na samochodzie, którym jeżdzę w grze

 

W aktualnym stanie obydwu projektów ciężko cokolwiek więcej zaoferować, ponieważ tematyka jest dość zwarta. Jeśli ktoś zdecydowałby się na użyczenie lub sponsorowanie VPS'a, a ma jakiś jeszcze pomysł na to co mogę ja zaoferować w zamian to czekam na propozycje. Skończył mi się po prostu fundusz na serwer i nie mogę go dalej sam utrzymać, a w moim wieku nie mogę jeszcze nigdzie mieć stałych zarobków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×