Skocz do zawartości
www

Jak wystartować z forum internetowym?

Polecane posty

Witam, na pewno nie jeden z Was kiedyś stworzył forum internetowe. Stworzenie forum, zainstalowanie skryptu, podpięcie domeny to nic. Najważniejsze przecież jest pozyskanie użytkowników. Tylko jak to osiągnąć małym kosztem, nie płacąc kilkaset złotych? Z jakiej formy reklamy skorzystać? Mailingi? Linki? Bannery? Prosiłbym Was, o jakieś wskazówki, rady, pomoce, za które z góry serdecznie dziękuję. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tematyka forum będzie interesująca to ludzie sami trafią do Ciebie.

Grunt to dobra pozycja w wyszukiwarkach ;)

 

Jeśli chcesz się reklamować to chyba z tych 3 opcji, które podałeś najlepsze są bannery moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Daj na konkurencyjnym forum jakiś kontrowersyjny tekst. Ja mój serwis właśnie tym zareklamowałem i podziałało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podepne sie pod temat.

 

WPNJ wspomniał ze grunt to dobra pozycja w wyszukiwarkach.

 

czy ktoś orientuje się ile kosztuje wypozycjonowanie świeżego forum dla 3 fraz które mają 300 - 500 tys. wyników w google??

 

P.s. Oferty jak coś slać na pw jak ktoś takowe posiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie korzystałem z usług pozycjonerów za $ więc nie wiem ile to może kosztować. Sam jakoś pozycjonowałem swoje fora.

 

Moim sukcesem było pierwsze miejsce na pewną frazę, przy której jest ponad 2 mln wyników :) Trochę też szczęścia miałem, bo nie było dużej konkurencji jeśli chodzi o tematykę serwisu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, wszyscy piszą że coś im się udało... Ale jak? Proszę, powiedzcie co mam zrobić aby forum pozyskało użytkowników?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pusc mailing z allegro, moze kogos zaciekawi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wymiana linkami do czasu aż Google się nie przyczepiło :) Katalogi, zakup bannerów, jakiś mailing się chyba też trafił.

Wszystkie wymienione formy reklamy starałem się umieszczać na stronach o podobnej tematyce do mojej strony :)

Zabawa keywords'ami w wyszukiwarkach też była fajna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×