Skocz do zawartości

Polecane posty

Panie hhost, widzę że chętniej udziela się Pan na forach niż w panelu Pomocy hhost. Czekam już jakiś tydzień na uruchomienie hostingu albo chociaż odpowiedź, pieniądze wpłacone, jeśli nie dostanę zwrotu zgłaszam na Policję. Pozdrawiam.

Ta strona jest jak martwa, a po przeczytaniu opinii na temat hhost już wiem że dałam się nabrać, ale nie ze mną takie numery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ze

Witam Serdecznie

HHOST.pl

 

 

-Mamy serwery w 5 lokalizacjach od 4 prowiderów w Polsce, Europie i USA.

-Mamy praktycznie najniższe ceny w Polsce.

-Mamy jedyny instalator stron instalujący szablony graficzne i pluginy.

-Prowadzimy darmowy hosting stron bez reklam.

-Mamy przyrostowy backup Twoich danych, do którego masz samodzielny dostęp.

Zapraszam do zapoznania się z ofertą na http://hhost.pl/

 

 

 

A co do powyższych wypowiedzi:

 

- tupet? nie dziękuje, mam jeszcze własne włosy na głowie.

- home.pl? może delikatna inspiracja, bardziej hostnine

- panel? tak autorski, jak każda z miliona+ linii kodu na której działa hosting.

 

 

 

 

Włosy może i masz lecz przydało by się żebyś zęby stracił za naciąganie.

 

Wcześniej prowadził homehost.pl a teraz hhome.pl koleś myśli że się wzbogaci, bo Policja nie zabierze mu się za dupę za niską szkodliwość czynu.

 

Tu jest zrzut strony z jego panelem administracyjnym i można sprawdzić że kasę zabrał a i tak nic nie działa, i chyba tylko Policja będzie mogła i Urząd Skarbowy się z nim kontaktować.

 

Ja właśnie jestem z wielu osób oszukanych, przez tego naciągacza.

post-10604-1279056807,19_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To może ja opiszę moją przygodę...

 

Chcę tylko zaznaczyć, że było to dawna, za czasów homehost.pl i proszę to brać pod uwagę, bo w chwili obecnej może być inaczej.

 

Otóż zakupiłem konto na allegro, tanio, pięknie, idealnie. Pierwszy problem był taki, że nie działał ich autorski Panel. Nie dało się nic robić z kontami mailowymi. Zgłaszałem wielokrotnie, obiecywano naprawę i nic...

Drugi problem. Pad serwera na jakieś 2 tygodnie.

 

I to wszystko.

 

 

 

Obecnie, na sprawdzenie wykupiłem u nich Dysk internetowy. Panel działa bez problemów i działa wszystko, jednak muszę czekać na aktywację. Tutaj przydałaby się automatyzacja.Około 21 na gg otrzymałem informację, że dziś konto powinno być aktywne. Będę informował o postępach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dałbym sobie z nimi spokój i szukał lepszej firmy niż czekał na zbawienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, jak wygląda aktualna sytuacja? Widzę, że już ponad pół roku działają, ktoś może wypowiedzieć się na ich temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, jak wygląda aktualna sytuacja? Widzę, że już ponad pół roku działają, ktoś może wypowiedzieć się na ich temat?

 

Odpuść sobie. Zbyt dużo na rynku profesjonalnych firm, aby bawić się w coś takiego ;) Przy takich cenach jest nierealne sensowne działanie usług. Zresztą wspomniane na 1 stronie zostało, że tak jak to było z polwebs - jest to reseller w h9.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×