Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
xxmwxx

[VPS] Kupie VPS'a pod konkretna strone

Polecane posty

Czesc!

 

Poszukuje VPS w rozsadnej cenie, ktory bedzie dopasowany do moich potrzeb.

 

Ciezko jest mi okreslic jakie zasoby potrzebuje. Strona, pod ktora chce kupic ten serwer stoi na Wordpressie z wlaczonym supercache i generuje ok. 10.000 wizyt i 25.000 odslon dziennie. Taki ruch utrzyma sie na niej jeszcze przez okolo 2 tygodnie i spadnie do ok 500 wizyt dziennie, jednak na poczatek musi byc w stanie obsluzyc podwyzszony ruch.

 

Z uwagi na wahania sezonowe, potrzebuje aby byla mozliwosc luznej zmiany pakietow - tzn. zebym 3 miesiace w roku placil za lepszy pakiet, a przez pozostale 9 miesiecy, jak malo kto wchodzi na strone zamykac sie w mniejszych kwotach.

 

Nie jestem znawca linuksa i kazdy rodzaj administracji/pomocy w konfiguracji jest mile widziany, jednak jakbym znalazl rozsadnego dostawce to jestem sklonny sam zadbac o poprawne ustawienie serwera.

 

Bede wdzieczny za wszelkie rekomendacje! Juz we wtorek (4.05.2010) chce podjac ostatecznie decyzje i zlozyc zamowienie na serwer. Dzieki!

 

PS. Jesli Twoja firma oferuje tego typu uslugi, chetnie otrzymam od Ciebie oferte na maila twolnuliap@garrifulio.mailexpire.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a jakim budżetem w skali miesiąca/roku dysponujesz?

a teraz od początku,

Co do VPS, raczej nie możesz liczyć na żonglowanie pakietami, kupujesz a jak zachodzi potrzeba to zwiększasz parametry, w drugą stronę jest z reguły niemożliwe :).

Kolejna sprawa to administracja. Możesz zapłacić jednorazowo za konfigurację i ewentualnie każdorazowo za interwencje, lub druga opcja, znaczenie droższa, to wykupienie pakietu managed.

Jeżeli podasz budżet, to będzie można się zastanawiać nad konkretnymi przypadkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No zmiana pakietów jest możliwa w dwie strony, musisz sie jednak liczyć że zmiana nastąpi dopiero po zakończeniu opłaconego okresu.

 

Ze swej strony proponuję pakiety:

 

http://www.mzhost.co.uk/vps_lista.html

 

Tak jak wspomniał Wood, administracja może Ci się przydać. Generalnie taka usługa (jako dodatek) to około 50-60 zł. za godzinę.

Jednak na forum jest ogrom osób, które zrobią Ci to taniej, wystarczy napisac post w odpowiednim dziale.

 

W VPS typu Managed masz od 2-4 godzin administracji miesięcznie. U nas, nie wiem czy jeszcze w jakieś firmie, nie ma miesięcznych limitów godzin dministracji dla VPS czy serwerów dedykowanych.

 

Pamiętaj także, że do VPS potrzebujesz jakiś panel administracyjny np. Direct Admin.

U nas dożywotnia licencja kosztuje 199 złotych. W innych firmach cennik wygląda podobnie.

 

No i podaj miesięczny budżet, teraz papuguje za Wood :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No zmiana pakietów jest możliwa w dwie strony, musisz sie jednak liczyć że zmiana nastąpi dopiero po zakończeniu opłaconego okresu.
to w sumie fajnie bo ja z reguły miałem z tym problem. Oczywiście mam na myśli inną firmę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

xxmwxx zapraszam do zapoznania się z najnowszą promocją na Hosting Dedykowany - http://www.webhostin...ny-za-3660zlmc/

 

W najniższej cenie na rynku hostingowym otrzymujesz VPS o parametrach:

 

CPU min = 700MHz

CPU max = 2800MHz

RAM min = 256MB

RAM max = 512MB

Dysk twardy = 20GB

Transfer = 200GB

Adresy IP = 2szt

Panel = DirectAdmin

Backup FTP = 5GB

Domena .pl GRATIS

 

 

Konto w standardzie zainstalowany ma panel administracyjny DirectAdmin w polskie wersji językowej i nie wymaga żadnych dopłat ze strony zamawiającego !!!

 

Konto jest objęte pełną administracją w zakresie: instalacja/aktualizacja/monitoring/konfiguracja i dostosowania serwera do potrzeb klienta!!!

 

Zapraszam - http://www.hosting-dedykowany.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możemy zaoferować pod to zastosowanie:

 

1. VPS o ustalonych parametrach ( do uzgodnienia )

2. Podłączenie do systemu dynamicznej zmiany mocy i wielkości pamięci

 

W momencie gdy serwer VPS generuje obciążenie na poziomie 90% w ciągu 30 minut, automatycznie jest dodawana moc procesora. Podobnie jest z pamięcią RAM.

System dynamincznej zmiany parametrów to nowość na naszym rynku.

 

Za tak zwiększone parametry pod koniec miesiąca wystawiamy fakturę. Z reguły nie jest ona większa niż gdybyśmy wybrali plan stanardowy o ustalonych parametrach.

 

Oczywiście gdy procesor nie jest potrzebny dla vps, zmniejszamy jego moc tak by optymalizować koszty.

 

Zainteresowanych proszę o kontakt

 

 

Pozdrawiam,

PM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×