Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Kolopik

[Wirtualny] Darmowy hosting bez reklam

Polecane posty

Witam poszukuję darmowego hostingu z panelem directadmin bez reklam. Potrzebuję bazę danych, ok. 100MB miejsca na www i maksymalnie 1GB transferu miesięcznego.

Chcę wypróbować parę skryptów php.

Zależy mi na tym żeby nie było reklam :)

Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

skoro darmowy i bez reklam to niby na czym ma zarobić właściciel serwera na opłaty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy robia takie rzezy bo mają taką pasję (to tak jak hodowla golębi itp.) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A o takich technikach jak up-selling czy cross-selling nie slyszeliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Astron

Jak użytkownikowi wyczerpie się transfer/miejsce to firma zarabia na płatnych serwerach. :)

Te wykorzystuje tylko do ich promocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy robia takie rzezy bo mają taką pasję (to tak jak hodowla golębi itp.) :)

 

ta pasja zwykle też polega na zarabianiu kasy, podobnie jak hodowle psów, krów, strusi, chomików itd.

 

może jestem słaby z marketingu, ale ja jakoś bym się źle czuł sprzedając coś klientowi a drugiemu to samo dawał za darmo, w oczach pierwszego klienta to wygląda tak że on zapłacił za siebie i za tego drugiego klienta bo wiadomo że firma musi mieć zysk a bilans musi być do przodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, tak jak Edart napisał. Jeśli prowadzisz działalność handlową i na jednym stoisku rozdajesz coś za darmo, gdzie na drugim to samo sprzedajesz, nie ma w ogóle jakiegoś sensu.

Ekonomicznie rzecz biorąc to co zarobiłeś lub częśc tego rozdajesz za darmo. Za serwer trzeba płacić, czasami za administrację i ponosi sie koszty utrzymania.

Rozumiem jednak osoby, które chcą rozwinąć serwis tak, aby po jakimś czasie pobierać opłaty za usługę, czyli coś w rodzaju promocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×