Skocz do zawartości
GStudio

[reseller] Darmowy hosting - jaki serwer wybrać ?

Polecane posty

Witam,

chciałbym rozpocząć taki mały sponsoring kont WWW. Zastanawiam się gdzie i jaki serwer reseller kupić.

Konto miałoby takie parametry:

- pojemność: 200 mb

- transfer miesięczny: 2 gb

Nie będę ukrywał, że nie jestem bardzo za awansowany jeśli chodzi o tego typu sprawy dlatego liczę na Wasze porady i pomoc.

Moje wymagania:

- prosty, przejrzysty panel w którym będę mógł tworzyć konta oraz określać ich parametry

- tworzyć konta FTP i "panelowe" (aby osoba miała dostęp do panelu np. cPanel)

- cena, za miesiąc nie więcej niż 30-50 zł

 

Czekam na Wasze oferty i porady.

 

Z góry dziękuję.

 

Pozdrawiam,

Grądziu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba chciałeś konto: 2GB, nie 200MB

 

Takich małych resellerów nikt nie sprzedaje.

 

Zapraszam do zapoznania się z nasza ofertą, koszt miesięczny najmniejszego resellera to 15 złotych/miesiąc.

 

http://www.mzhost.co...ller_lista.html

 

Plan RES2000 z cPanel lub RES2000DA z Direct Admin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Źle się wyraziłem. Chodzi mi o parametr pojedynczego konta, które utworze na resellerze.

 

p, nie rozumiem o co Ci chodzi. Rocznie to wychodzi 360 - 500 zł a widziałem, że użytkownicy proszą o oferty do 200 zł / rok.

 

 

// EDIT: Sądzę, że serwer reseller mógłby mieć takie parametry: pojemność: 4 GB ; transfer: 40 GB + te wszystkie panele i udogodnienia o których wspomniałem w pierwszym poście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wielkość subkonta ustawiasz sobie taką, jaka Tobie odpowiada (200MB lub 1GB np.).

Poprostu tworzysz plan hostingowy o wymaganych parametrach.

Mając Overselling nie musisz kupować odrazu dużego konta, i oszczędzasz pieniądze. Przecież o to chodzi w biznesie, aby mniej wydawać i zarabiać.

Plan resellera zmieniasz kiedy masz mało miejsca na dysku lub mało transferu.

 

Nie wiem czy teraz dobrze Ciebie zrozumiałem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak.

Z Panem dalszą rozmowę będę prowadzić na PW.

Czekam na oferty firm, które są w stanie spełnić moje wymagania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
p, nie rozumiem o co Ci chodzi. Rocznie to wychodzi 360 - 500 zł a widziałem, że użytkownicy proszą o oferty do 200 zł / rok.

O to, że zanim wyedytowałeś swój pierwszy post, pytanie brzmiało "reseller czy dedykowany", a w takiej cenie serwera dedykowanego nie kupisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

p, tak wiem, dlatego z edytowałem ;)

Vogan, fajna oferta lecz nie potrzebuję aż tak dużego dysku i transferu. Wolę zacząć od czegoś małego tym bardziej, że ma to być sponsoring a nie sprzedaż kont WWW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GStudio napisałeś od 30 do 50zł/mc więc zaproponowałem swoją usługę która mieści się w tych widełkach cenowych - i tak naprawdę otrzymujesz w dolnej granicy podanej ceny konto z gwarancją zasobów serwera. Konta HD to "White Label Reseller" czyli możliwa jest konfiguracja konta tak aby wyglądało to na posiadanie przez Ciebie serwera dedykowanego. RevDNS i serwery nazw są konfigurowane w Twojej domenie. Tak więc nic nie stoi na przeszkodzie żeby odsprzedawać usługi dalej pod swoją marką lub oddawać je jako konta sponsorowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vogan, rzeczywiście. Nie spojrzałem tak na to. Masz rację. Z pewnością wezmę pod uwagę Twoją ofertę wybierając firmę, w której wykupię serwer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybrałem MZone Group. Mam nadzieję, że nie będę żałować.

 

Dziękuję wszystkim za oferty!

 

jak na darmowy hosting to aż za wielki wypas, klienci będą w szoku że mają za darmo coś za co inni płacą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×