Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Waiet

Opinie o firmie RavHost.pl

Polecane posty

Ostatnio przeglądając różne strony wpadłem na pewną firmę, a mianowicie RavHost.pl, która obecnie przede wszystkim zajmuje się sprzedażą hostingu wirtualnego oraz domen. Nie znalazłem w wyszukiwarce WHT nic na temat tej firmy dlatego postanowiłem napisać ten temat, być może jest jakaś osoba, która korzysta z usług tej firmy lub korzystała. Sam miałem zamiar przetestować usługi i sprawdzić jak to wygląda, napisałem ostatnio ticket i otrzymałem odpowiedź po kilku minutach. Wiem, że jedna wiadomość nic nie znaczy, ale to jeszcze się sprawdzi po zakupie usługi. Serwerownie Ravhost.pl znajdują się w Dallas.

 

Dane firmy są:

NIP: 524 249 5143

REGON: 015690013

KRS: 0000 199402

 

Co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Informacje w KRS wg. http://www.infoveriti.pl

 

AKADEMICKIE INKUBATORY PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

Adres 00-672 WARSZAWA PIĘKNA 68

Województwo: MAZOWIECKIE

KRS 0000199402

NIP524-249-51-43

REGON15690013

Status firmy: Firma zarejestrowana w KRS od 2004-09-03.

Firma aktywna.

Sposób reprezentacji UPRAWNIONYM DO REPREZENTOWANIA FUNDACJI ORAZ SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ WOLI W JEJ IMIENIU JEST JEDNOOSOBOWO, KAŻDY CZŁONEK ZARZĄDU Zarząd ŻUK DARIUSZ − PREZES ZARZĄDU , TURSKI MARIUSZ − WICEPREZES, DYREKTOR GENERALNY , ALEKSANDROWICZ JACEK − WICEPREZES

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi ich strona nie działa, pierwsze słyszę o tej firmie.

 

Zapewne większość nic o nich nie słyszała, bo z tego co widzę, to są dostępni od 2010 roku, a więc nie wiele.

Podoba mi się ich strona, choć jest kilka dość rażących błędów na stronie, których bym się pozbył w jak najszybszym czasie, lubię wszystko mieć na odpowiednim miejscu, tak, aby było perfekt i wyglądało profesjonalnie, do tego duży plus za wygląd logowania do panelu i wygląd logowania do poczty i ustawienia logowania się na pocztę z własnej domeny, choć nie ukrywam, że wolę chyba wszystko poza DirectAdmin. Wygląd tych 2 rzeczy jak dla mnie w innych firmach zwala z krzesła, bo jak tu mowa o profesjonalności, skoro strona jest przepiękna, a logowanie do panelu i poczty jest tak ohydny, że sam boję się wchodzić do niego a co dopiero, gdy chciałbym zrobić e-maila zasłużonym osobom np. na forum... Spalił bym się ze wstydu, gdybym miał takie coś komuś dać... Ciekaw jestem też czy ktoś już miał z nimi do czynienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem tylko dwie opinie na temat tej firmy, ale na ile to prawda to trzeba przekonać się samemu. Jak tylko skończy mi się obecny hosting to chyba skorzystam z ich usług i zobaczymy jak to wygląda.

 

http://hostingi.pl/firma/88/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie te posty i opinie wyglądają jak autoreklama...

 

utworzona: 2010.03.13 09:30:46

 

Do tego

DOMENA: ravhost.pl

id abonenta: hmns557010 (osoba fizyczna)

serwery nazw: ns2.ravhost.pl. [173.192.15.32]

ns1.ravhost.pl. [173.192.14.178]

utworzona: 2010.03.13 09:30:46

ostatnia modyfikacja: 2010.04.06 00:32:44

Opinia nr 2. dodana przez Darek (IP:212.182.51.*) dnia 29.03.2010 r. Miła obsługa, tani sprawny hosting, polecam. Jestem posiadaczem hostingu Mini i jestem zadowolony.

 

Niezawodność / Uptime: star.pngstar.pngstar.pngstar.pngstar.png Wsparcie techniczne: star.pngstar.pngstar.pngstar.pngstar.png Cena / Jakość: star.pngstar.pngstar.pngstar.pngstar.png Korzystał z usług od 2010-03-01 (dodający był nadal klientem firmy w czasie dodawania wpisu).

Chyba za szybko na te opinie :)

 

Jeżeli nie jesteś właścicielem tej firmy - nie kupuj. W nowe się nie inwestuje...

 

o i jeszcze regulamin:

http://www.netstrefa...m/regulamin.htm

http://www.ravhost.pl/regulamin.php

Jakoś podobny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie jest autoreklama, nie jestem w żaden sposób z tą firmą powiązany. Znalazłem po prostu przypadkiem i postanowiłem napisać bo może jednak jest ktoś kto korzystał i udziela się tutaj na forum. Mają ciekawą ofertę i dlatego się nią zainteresowałem, tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie jest autoreklama, nie jestem w żaden sposób z tą firmą powiązany. Znalazłem po prostu przypadkiem i postanowiłem napisać bo może jednak jest ktoś kto korzystał i udziela się tutaj na forum. Mają ciekawą ofertę i dlatego się nią zainteresowałem, tyle.

 

jak tak szukasz ciekawych ofert to na allegro znajdziesz jeszcze ciekawsze ... bo tańsze :)

i w dodatku pewnie z serwerem w Europie lub nawet Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukałem jakiegoś hostingu pod moje potrzeby, wpadłem na tą firmę przeglądając kilka innych ofert i chciałem sprawdzić, czy ktoś już korzystał z ich usług. Nie chodzi tutaj o tańsze oferty, bo wiadomo jak to jest z ofertami z Allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukałem jakiegoś hostingu pod moje potrzeby, wpadłem na tą firmę przeglądając kilka innych ofert i chciałem sprawdzić, czy ktoś już korzystał z ich usług. Nie chodzi tutaj o tańsze oferty, bo wiadomo jak to jest z ofertami z Allegro.

 

no to znalazłeś chyba najtańszą poza allegro :) i poza darmowymi ofertami.

nie wiem na jakim etapie jesteś ale cena to nie wszystko.

a tak apropo napisałeś że znalazłeś tą stronę w necie, w jaki sposób ? w google? adsense ( lub pochodne )?

ciekawy jestem w jaki sposób o tak krótko działających serwisach dowiadują się potencjalni klienci

 

PS te opinie na hostingi.pl to wg mnie śmierdzą, jest wiele firm co mają tysiące klientów

i klienci nie wystawiają na tej stronie opinii codziennie, a tu garść klientów new firma

i akurat dzień po dniu pozytywy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że jest najtańsza, nie wiem nie porównałem cenowo z innymi firmami. Wiem, że cena to nie wszystko obecnie tylko patrzyłem na parametry, które akurat by mi odpowiadały. Tak Google, a właściwie chyba Hostingi.pl tam chyba wpadłem przypadkiem na ich ofertę i postanowiłem sprawdzić. 

 

Możliwe mi też po tak krótkim okresie działalności te opinie wydają się podejrzane. Chyba za wcześnie, aby oceniać już tak dobrze. Nie wiem, może są naprawdę super, ale nie wydaje mi się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Pierwsze wrażenia z firmą ravhost.pl

Kupiłem niewielki reseller pod backup aby trzymać tam swoje konta ?

 

Automatyczna aktywacja konta - konta są tworzone automatycznie, dzięki temu konto jest aktywne od razu po rejestracji

 

Gdy się upomniałem to miałem aktywne konto reseller. Chociaż miałem dane na e-mailu.

 

Dzis uruchamiam swoją domenę a tu patrzę zamiast standardowego komunikatu z Directadmina zastaję to?

 

HI HI

 

Jak narazie to tyle moich opini serwery szybko chodzą okaże się jak szybko jak wszystko zgram na serwer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ta firma jest jakaś nienormalna.

Kupiłem reseller pod backup a oni mi całą zawartość konta wykasowali ?

To są jakieś jaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×