Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
przemo.

[Wirtualny] Jaki hosting pocztowy

Polecane posty

Witam,

Na wstępie się przywitam :D

 

Chcę znaleść jak najlepszy hosting, na którym poczta firmowa będzie dochodzić i przychodzić bezproblemowo. Wiem, że nikt mi 100% gwarancji nie da, ale na pewno macie doświadczenia z różnymi firmami więc proszę o opinię. Muszę przenieść strony na inny serwer.

 

Ogólnie interesuje mnie hosting ok. 2GB i nielimitowane konta e-mail łącznie z nielimitowaną wiadomością, ale to w zasadzie mają wszyscy.

Dzięki za wszelkie sugestie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

My jako Prężnie rozwijajaca sie firma mozemy panu zaoferowac konto Reseller bez limitu kont pocztowych z lokalizacją w Polsce serdecznie zapraszam do oferty znajdzie ja Pan TUTAJ

 

7 dni testu bez (zobowiązań)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Trochę mało informacji co tam będzie przesyłane i jak dużo.. do tego ile realnie GB potrzeba na dysku..

dla mnie najlepsza poczta to ta z KEI...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Na wstępie się przywitam :D

 

Chcę znaleść jak najlepszy hosting, na którym poczta firmowa będzie dochodzić i przychodzić bezproblemowo. Wiem, że nikt mi 100% gwarancji nie da, ale na pewno macie doświadczenia z różnymi firmami więc proszę o opinię. Muszę przenieść strony na inny serwer.

 

Ogólnie interesuje mnie hosting ok. 2GB i nielimitowane konta e-mail łącznie z nielimitowaną wiadomością, ale to w zasadzie mają wszyscy.

Dzięki za wszelkie sugestie.

 

A nie chcesz gmail'a we własnej domenie?

Musiałbyś poszukać trochę informacji jak to wygląda ze względów formalno prawnych dla działalnosci gospodarczej (czy, i ile, kont byłoby za darmo), bo pisząc "poczta firmowa" chyba taką prowadzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NO dobra , chyba troszkę zagmatwałem ;). CHodzi mi po prostu o dobry serwer na stronę firmową i maile, ale taki na którym będe miał jak najmniej problemów z pocztą. W tej chwili mam tak, że często poczta nie dochodzi ... W firmie mam 6 kont mailowych. Nie jest to jeszcze strona na której jest wielki ruch dlatego nie mam wymagań oprócz tego zeby działała dobrze poczta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tej chwili mam tak, że często poczta nie dochodzi

To że poczta nie dochodzi do odbiorcy, nie musi być koniecznie winą Twojego serwera.

Sprawdź komunikat zwrotny i skontaktuj się ze swoim adminem.

 

A tak poza tym, zapraszam do przetestowania naszej oferty:

 

Co proponujemy:

 

Serwer: SW2000

Pojemność dysku: 2 GB

Miesięczny transfer: 30 GB

Ilość opcji w cPanel 10 (np. 10 MySQL, 10 Kont FTP, 10 zaparkowanych domen itp.)

Cena standardowa: tylko 39 złotych na rok

Cena w promocji WIOSNA: 33.15 PLN brutto

 

Teraz pakiety także dostępne z panelem Direct Admin!

 

W każdym momencie możliwość zwiększenia planu na wyższy, o wyższych parametrach.

 

Lista Pakietów Hostingowych: http://www.mzhost.co...arehosting.html

Aktualne promocje do pakietów: http://www.mzhost.co.uk/promocje.html

 

Oferujemy wsparcie techniczne przez 365 dni w roku (24h na dobę), kontakt poprzez telefon, chat, helpdesk, email.

Każde z wyżej wymienionych pakietów posiada bezpłatny okres testowy do 14 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×