Skocz do zawartości
cezarycezary

[wirtualny] Pod małe forum

Polecane posty

Jak komuś tak bardzo zależy na pingu, proponuję Localhost. :D

ktoś na forum miał opis- najlepszy hosting localhost

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja uważam, że to zależy od tysiąca czynników łącznie ze sposobem konfiguracji serwera, ilości użytkowników na maszynie, łącza etc. Podejrzewam, że w Twoim przypadku po prostu tak wyszło.

[...]

A piszę to dlatego, żeby ktoś nie pomyślał, że jak kupi za granicą to będzie działał pooowoooooli,

[...]

ale masz rację, to Twoje odczucie i jak najbardziej masz do niego prawo. [...]

 

 

Dokladnie o tym pisze, wszystko zalezy od wielu roznych czynnikow, poczawszy od administratora, poprzez lepszy lub gorszy sprzet, pingi, tracerouty, sytuacje losowe, wszystko razem wzięte. Nie możemy w każdym poście wymieniać wszystkich potencjalnych czynników, bo to były potężny off-topic, a poza tym, aż tyle czasu wolnego nie mamy;)

Moje doświadczenia są takie jak opisałem powyżej, potrafię sobie jako klient/użytkownik określić gradacje jakości usług z jakich obecnie i wcześniej korzystam/łem oraz stosunek cena/jakość. I na tej podstawie oprzeć swój wybór - który w tym wypadku był: serwer w Polsce.

Każde kolejne doświadczenie życiowe buduje nasze opinie i wpływa na wybory w przyszłości.

 

Jak widzę kolega autor wątku również - dokładnie jak ja wcześniej - zamierza się wynieść z niemieckiego "hetznera".

 

:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak dokładnie :D chodziło tylko o wyjaśnienie kwestii tego pingu.

Co do hetznera naprawdę nie ma na co narzekać. Podejrzewam, że problem raczej wynika z firmy obsługującej serwer tam się mieszczący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro wszyscy się tak polecają to ja też :-)

 

Zapraszam do skorzystania z oferty Webh.pl

 

Pana wymagania spełnia pakiet START za 61zł brutto rocznie. W ramach tego pakietu otrzymuje Pan:

 

3GB miejsca

15GB transferu miesięcznie

 

Wszystkie konta zakładane są na markowym sprzęcie zlokalizowanym w Łodzi :-)

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Wszystkie konta zakładane są na markowym sprzęcie zlokalizowanym w Łodzi :-)

 

 

Pozdrawiam

 

Wiem że mój sprzęt jest najlepszy ale nie musicie go aż tak chwalić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 Raz jeszcze dzięki za wszystkie propozycje, na dobry początek wypróbuje linuxpl.com (nawet 2 serwery od razu ).

 

To co mogę powiedzieć po kilkudziesięciu godzinach działania-jest lepiej, dużo lepiej. Serwery z bazami danych na SSD. 

 

Kontakt via gg póki co b.dobry :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×