Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Host_user

Sprzedaż marki hostingowej wraz z bazą klientów

Polecane posty

Witam!

 

Sprzedaż marki hostingowej wraz z bazą klientów:

 

Panel na DirectAdmin, serwer Niemcy oraz serwer Polska.

Ilość kont userów (Niemcy): 200

Ilość kont Resellerów (Niemcy): 11

Ilość kont userów (Polska): 24

Na serwerze w Niemczech zdecydowana większość userów używa pakietów 2GB/20GB w cenie 40 zł netto za rok czasu, jest też sporo kont 1GB/10GB w cenie 30 zł netto za rok. Na serwerze w Polsce userzy używają kont 2GB/10GB w cenie 60 zł netto za rok. Od czerwca właściwie zaczynają się przedłużenia kont.

 

Jeśli są Państwo zainteresowani proszę o odpowiedź na PW z ofertą. Osoby zainteresowane proszę też o podawanie nazwy firmy.

 

PS W razie pytań udziele dokładniejszych informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co w tej wypowiedzi było takiego "ruszającego" ? Logout ma smaki coś wypić, nawet nie napisał kto stawia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Panie Tomku niech Pan się tak nie zachowuje... bo mnie to zaczyna już ruszać a rzadko kiedy tak się dzieje na wht aby coś mnie ruszyło.

 

Pozdrawiam.

 

Ok Panie Damianie ;)

 

Wypijemy i za Pana biznes i zdrowie ;)

 

@Edart, no faktycznie wkopałem się troche, teraz muszę postawić, a niech tam raz na rok można :)

 

 

Pozdrawiam,

TG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brawo

 

To kiedy i gdzie opijamy? ;>

 

Pozdrawiam,

TG

Nie żebym się czepiał, ale trochę żenująca wypowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kto uznaje wypowiedź za żenującą niech idzie do mcdonalds's, reszta pisać na pw. do Logauta i umawiać się na termin ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie żebym się czepiał, ale trochę żenująca wypowiedź.

 

Tak z ciekawości, ile macie lat?

 

Sądząc po fali oburzenia czuje się jakbym należał do klubu seniorów ;)

 

 

Pozdrawiam,

TG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo być przedstawicielem/właścicielem hostingu to troszkę więcej jak picie wódki z kolegami... i dlatego mnie to rusza jak kilka innych osób.

 

cool.gif

 

 

Żyjemy w Polsce, oblewanie sukcesów to tradycja - nie wiem co jest w tym złego smile.gif

 

Właściciel też człowiek, nie ma co udawać wówczas że jest się szachcicem a pospólstwo niech pije, prawda Panie Damianie

(wszyscy piszą do siebie na "ty", my będziemy już od dzisiaj na "Pan", a co wkońcu od właścieli się wymaga ;) )

 

Dla Pana Damiana najlepszy szampan poproszę ;-)

 

Pozdrawiam,

TG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Logout mi nie chodzi o wiek, czy poczucie humoru, luzu.

Można napisać coś na luzie, ale aby nie było żałosne.

To tak samo jak ktoś mówi że np. Serwery logout to gówno nie podając argumentów ku temu.

Po co komentujesz, sprzedał to sprzedał i tyle. Wcale się nie dziwie, bo jak ktoś w dobrej cenie oferuje to większe firmy chętnie wchłaniają mniejsze firemki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można napisać coś na luzie, ale aby nie było żałosne.

 

Luz, żalosność to odczucia subiektywne, masz prawo do ich wyrażania

Co dla mnie jest luzem dla Ciebie może być żałosne

 

Jak zaczynałem na WHT rok temu to wiele Twoich postów mi się wydawało żałosnych, także widzisz każdy może inaczej to odebrać

 

Po co komentujesz, sprzedał to sprzedał i tyle. Wcale się nie dziwie, bo jak ktoś w dobrej cenie oferuje to większe firmy chętnie wchłaniają mniejsze firemki.

 

A Ty po co komentujesz?

 

Czy nie dlatego, że masz jakieś odczucia i poczułeś potrzebe wyrażenia czegoś publicznie?

 

Pozdrawiam,

TG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Chłopaki ta impreza z grillem to jeszcze aktualna ? Zabrałbym się z kilkoma kiełbachami i kilkoma browarkami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo być przedstawicielem/właścicielem hostingu to troszkę więcej jak picie wódki z kolegami... i dlatego mnie to rusza jak kilka innych osób.

 

;)

 

to nie jest forum dla AA że temat wóda jest bee :P

wydaje mi się że tu są normalni ludzie, którzy wiedzą że skoro to nie jest sprzedawane w sklepach zoologicznych czy chemicznych

to jest dla ludzi ( w dodatku bardzo opodatkowane ).

normalnie napisałeś jakby Logout naprany klientów obsługiwał, być przedstawicielem/właścicielem hostingu to co?

wątroba wycięta? może jeszcze celibat ? coś Ci się chyba ubzdurało że to co robisz to jakaś misja która ludzkość uratuje, hehe

po prostu wyluzuj i uśmiechaj się częściej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dla Was najlepszą propozycję. Kupcie ode mnie oprogramowanie sklepu internetowego, postawcie własny sklep internetowy i skończcie już pierd... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dla Was najlepszą propozycję. Kupcie ode mnie oprogramowanie sklepu internetowego, postawcie własny sklep internetowy i skończcie już pierd... :D

 

... a sklep oczywiście postawcie na moim serwerze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×