Skocz do zawartości
feem

[PROŚBA]SHOUTCAST PANEL

Polecane posty

Siema,

Mam prośbe o ogółem to czy jest możliwość jakiegoś prostego panelu z Włącz wyłącz serwer i Restart dla shoutcast"a

Ostatnio kupiłem nowy komputer i z starego zrobiłem mały hosting shoutcast, mam windows bo na linuxie strasznie szumi. Dlatego jak proszę kogoś o napisanie skryptu bo w tym php jestem zielony.

Pozdrawiam Feem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Temat był wielokrotnie poruszany :)

Wątpię żebyś znalazł coś na windę

 

Chodzi o darmowy panel?

 

Btw co to znaczy szumi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta, a jakiego linuxa proponujecie ? Debian? ta darmowy panel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kopaczka

To jaką dystrybucje wybierzesz to już jest twoja indywidualna decyzja.

 

Jak jesteś newbie to ubuntu.

Jak czujesz się na siłach to debian/centos/gentoo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kopaczka dam ci moje gg pomożesz pliska moje gg: 3644412 bo jestem newbie w tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kopaczka

Nie po to jest forum, żeby pomagać gdzieś na priv.

 

Jak zainstalujesz linuxa z jakimś httpd i php to weź się za napisanie tego panelu.

Wystarczy jakaś komenda systemowa php np system() i znajomość basha ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ok zapodaj linka do debiana bo z strony producenta nie moge sciągnac takiego odrazu co z winy odpale i zainstaluje albo zeby z biosu zainstalować i podzielić na partycje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kopaczka

Może lepiej nie bierz się za coś o czym nie masz pojęcia?

Jak debiana nie umiesz ściągnąć to nie wiem jak ty go zainstalujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jestem 1 raz na linuxie nie moze mi sie pobrac nie rozumiesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesteś zielony? Idź do lekarza :)

 

Jak to nie możesz ściągnąć? Nie ma mirrorów w necie? Strony debiana też wyłaczyli? http://www.debian.org/distrib/

Zgadzam się z Kopaczką.. z takim podejściem to raczej daleko nie zajdziesz..

Możesz zlecić komuś napisanie panelu, ale licz się z tym, że to nie będzie 20 zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ok zapodaj linka do debiana bo z strony producenta nie moge sciągnac takiego odrazu co z winy odpale i zainstaluje albo zeby z biosu zainstalować i podzielić na partycje :)

 

Nie rób z siebie już takiej ofiary. O tym skąd pobrać Debiana przeczytasz w google, jest wiele źródeł do niego. Wystarczy troszkę chęci, a nie siedzieć na temacie i odświeżać stronę...

 

btw ty masz go wypalić na płytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a może znajdzie się coś na winde

 

Wy nie rozumiecie ze strony debiana nie moge sciągnać omg.... nie da się na moim pc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to nie da się ściągnąć na Twoim PC? Wyskakuje jakiś błąd? Jeśli tak, to jaki?

Z jakiego dokładnie linka próbujesz ściągnąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kopaczka

Kolopik dzięki uratowałeś mnie dam ci +

 

Jakbyś był kumaty to debiana ściągnąłbyś już po poście Miłosza ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś był kumaty to debiana ściągnąłbyś już po poście Miłosza ;]

 

Jestescie nienormalni. Widze ze na tym forum tylko obrazacie innych ludzi, w ogole nie jestescie chetni pomocy innym a jak juz pomozecie to piszecie ogolnikowo a jak druga osoba nie potrafi czegos to od razu wyzywacie go od zielonych kazecie mu isc do lekarza.

 

Wiecie jak powinno byc?

 

Temat konkret Shoutcast panel. Piszecie w tym temacie czy owy istnieje.

Wklejacie linki z pomoca, i wskazowki.

 

Jezeli nie macie cierpliwosci do innych ludzi to nie offtopujcie z odpowiedziami typu jak nie wiesz jak sciagnac linuxa to nie baw sie tym.

 

Kazdy od czegos zaczynal, niekotrzy sa mniej kapliwi inni wola miec wszystko na tacy. Tylko psujecie sobie tutaj co niekotrzy opinie o firmie piszac z konta firmowego.

 

Taki moj komentarz.

 

P.S Teraz ja cos dodam do autora tematu znize sie do waszego poziomu. Zajrzyj na kamilscheicht.com albo na helpbay.org tam powinni ci pomoc bo widac ze tutaj nie ma co liczyc na pomoc poczatkujacym userom.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Forum służy do pomocy. A my bardzo chętnie pomagamy. Ale tylko w przypadku, jeśli ktoś wykaże chociaż minimum zainteresowania i zaangażowania. Umiejętność korzystania z google się przydaje. Ale widać, że co niektórym to ciężko odpalić wyszukiwarke i coś poszukać. Jak mu za cieżko i olewa wszystkich dookoła, to niestety spotyka się z tym samym. Nib1, przeczytaj temat od początku. Feem pytał się o podstawowe rzeczy, które idzie znaleźć pewnie w 3 pierwszych linkach googla. I w dodatku chciał, żeby ktoś zrobił wszystko za niego i poprowadził go za rączke. Rozumiem, że forum jest od zadawania pytań, ale bez przesady.

Czemu nie możesz pobrać obrazu płyty? Bo nie moge

Żadnych konkretów, brak sprecyzowanych pytań. On chce to, to i to...

No a jak chce mieć wszystko cacy, to napewno znajdzie się wiele osób na forum, które zrobią to za odpowiednią stawke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to trzebalo napisac ze wykonasz takie cos za pewna stawke.

Dla niektorych ludzi nie istnieje google tylko onet.pl, bierz to pod uwage.

Gdzie pisze na tym forum takie cos " Osoby ktore chca byc prowadzone przez raczke wstep zabroniony" lub

" Osoby ktore chca byc prowadzone przez raczke-Tepimy (tj obrazamy)"

 

Widac Milosz ze w BOK nie mogl bys pracowac, ani prowadzic firme hostingowa. Dostalbys jakis meil od "Zielonego czlowieka" i bys go zjechal z gory na dol, i to sie dotyczy wszystkich uzytkownikow co non stop narzekaja na innych na tym forum.

 

Brak ci sily albo nie chcesz prowadzic tej osoby za raczke nie pisz w temacie, lub napisz ze ma szukac pomocy gdzie indziej na helpbay.org, kamilscheicht.com albo spryciarze bo jedynie tam prowadza za raczke... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale OT się zrobił..

Jeszcze dodaj, że za korzystanie z googla trzeba płacić ;)

Co Ty możesz wiedzieć jaki ja biznes prowadze i z jakimi klientami rozmawiam ;) Jak przychodzi zielony klient, to mówi, że chce mieć zrobione: to, to i tamto. A jak czegoś się nie da zrobić tak jak on to widzi, to wtedy mu tłumacze... Ale widze, że wiesz lepiej :)

 

A dużo lepiej pomaga się na forum, jeżeli użytkownik jest w miare samodzielny, potrafi coś z problemem pogrzebać i zadać pytanie, gdy już nie wie co dalej robić. A dla takich, którzy nie chcą nic robić, to są właśnie takie strony, które podałeś. Albo pomoc płatna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to pokaz mi Milosz w regulaminie ze zielony uzytkownik jezeli nie jest samodzielny musi wynajac kogos bo nikt inny nie poprowadzi go za raczke.

Pokaz, ojj cos nie tak? nie ma takiego zapisu? To nie obrazaj ludzi albo nie wchodz w takie tematy, skoro nie umisz sie dostosowac sie do poziomu.

"Co Ty możesz wiedzieć jaki ja biznes prowadze i z jakimi klientami rozmawiam "

Mozesz nawet papryke sprzedawac na targu, ale dobrym handlowcem nie bedziesz bo juz robisz podstawowe bledy. Poczytaj sobie "Handlowanie to gra" Wojciech Haman i Jerzego Guta, a po drugie nie masz nerwow do tego uzytkownika.

 

Dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×