Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Pytanie o "stare" katalogi i ogólnie e-marketing

Polecane posty

Gość

Hello,

 

Właśnie znajomy dostał ofertę od Panoramy Firm na wpis jakiś w ich książce telefonicznej (katalogu?) czy coś i pomijając fakt, że kobieta, która do mnie dzwoni jest na maksa nieprofesjonalna, od paru dni wysyła mi mejle (które w ogóle nie dochodzą) ze skanami stron tej książki telefonicznej, czy tam ich katalogu (papierowego), to ogólnie jakoś to wszystko... drogie. Za 4 patole zamiast boksu w katalogu drukowanym (na papierze typu yellow pages) to wolałbym zrobić jakąś pozycjonującą kampanię w Sieci.

 

Jak stoją PF i PKT? Korzystacie z ich usług? Pilnujecie, by "być" i żeby było to wszystko ładnie przedstawione? Czy jednak to przeżytek i lepiej skupić się na pozycjonowaniu stron i ew. kampaniach w serwisach branżowych? Mowa o branży kwiatowej.

 

Liczę na komentarze : )

 

pozdrawiam,

 

Sponsi / Miłosz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

za tą kasę co chcą pkt czy pf to masz kampanie wypas ;)

zapłacisz 4 kilo zlotych i przez rok będziesz miał ze 200 wizyt, hehe,

za tą kasę w novem , czy choćby adsense zwrot raczej nie do porównania, bez względu na branżę.

 

mój znajomy kiedyś kupił taką reklamę, branża turystyczna, czyli często szukana, z pkt miał w ciągu roku coś po 20 wizyt miesięcznie,

po lekkim pozycjonowaniu w google miał więcej na godzinę ;)

 

PS trzeba przyznać że ich handlowcy/czynie to twarde sztuki, cisną na maxa byle by klient się skusił na ich ofertę,

potrafią zmiękczać mózgi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×