Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
www

[wirtualny] Pod forum - typu warez.

Polecane posty

Witam, na wstępie prosiłbym o to, aby nie rozpoczynać tematu na temat warezów. Forum WHT służy do rozmów o hostingu i o to właśnie proszę. Poszukuję hostingu pod małe forum warezowe o określonej "tematyce", które dopiero ma powstać. (Nie erotyka!) Nie zależy mi na prezentowaniu dokładnej oferty. Prosiłbym o zgłaszanie się firm (lub ich polecanie) które pozwalają na tego typu forum na swoim serwerze. Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, na wstępie prosiłbym o to, aby nie rozpoczynać tematu na temat warezów. Forum WHT służy do rozmów o hostingu i o to właśnie proszę. Poszukuję hostingu pod małe forum warezowe o określonej "tematyce", które dopiero ma powstać. (Nie erotyka!) Nie zależy mi na prezentowaniu dokładnej oferty. Prosiłbym o zgłaszanie się firm (lub ich polecanie) które pozwalają na tego typu forum na swoim serwerze. Pozdr.

 

Zapraszamy do zapoznania się z nasza oferta http://www.freecast.pl/cart.php?gid=21

 

 

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stasiu

[quote name=lolek ;)' date='17 kwiecień 2010 - 18:23' timestamp='1271521414' post='202384]

Zapraszamy do zapoznania się z nasza oferta http://www.freecast.pl/cart.php?gid=21

 

 

pozdrawiam

Zapraszam do http://logout.pl/?s=hosting-lh

 

Można hostować takie treści jak warez

 

Pozdrawiam,

PM

 

 

 

co robicie gdy mili panowie w niebieskich mundurach upomną się o dane właściciela warezu , gdzie macie serwery ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ale przecież gdzieś takie serwisy muszą być hostowane, więc gdzie szukać hostingu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stasiu

No ale przecież gdzieś takie serwisy muszą być hostowane, więc gdzie szukać hostingu?

 

kiedyś to ja takie forum hostowałem na boo.pl, lecz to forum miało nie całe 700 postów a przy 8 osobach online dostawałem error 500

 

ogólnie to trzeba omijać hosty z serwerami w PL, tylko trzeba jeszcze takie znaleźć które zechcą hostować warez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej w egzotycznych krajach , np. Malezji :)

 

Jest u nich kilka stron zawierających duże ilości plików - filmów, programów , skryptów itp. czyli musi być tam bezpiecznie

 

Stasiu z tym boo.pl to pojechaleś ;)

 

Hmm gdzieś widziałem duże forum z serwerami w polsce, tylko nie pamiętam gdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stasiu

Najlepiej w egzotycznych krajach , np. Malezji :)

 

Jest u nich kilka stron zawierających duże ilości plików - filmów, programów , skryptów itp. czyli musi być tam bezpiecznie

 

Stasiu z tym boo.pl to pojechaleś ;)

 

Hmm gdzieś widziałem duże forum z serwerami w polsce, tylko nie pamiętam gdzie ;)

 

przecież nie poleciłem boo.pl więc co się czepiasz ?

 

Ja wiem że ajo.pl i zajefajna.com jest w PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie czepiam się tylko wyrazilem swoje zdziwienie - wiadomo przecież ze boo.pl kasuje warezy ;)

 

no widzisz więc wszystko zależy eż od hostingu - jak jest w porządku to ci nie usunie.

 

Poza tym kłania sie też znajomośc prawa (a raczej jego omijanie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm gdzieś widziałem duże forum z serwerami w polsce, tylko nie pamiętam gdzie biggrin.gif

może chodzi Ci o torrent-polska.info, jeżeli tak to hostują się w DMTEC

 

Ja wiem że ajo.pl i zajefajna.com jest w PL

zajefajna.com nie jest w Polsce, tylko we Francji (OVH)

ciekawi mnie tylko, gdzie jest ajo, bo mnie pokazuje trasę przez łącza telekomunikacji kolejowej i tylko tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stasiu

Nie czepiam się tylko wyrazilem swoje zdziwienie - wiadomo przecież ze boo.pl kasuje warezy ;)

 

no widzisz więc wszystko zależy eż od hostingu - jak jest w porządku to ci nie usunie.

 

Poza tym kłania sie też znajomośc prawa (a raczej jego omijanie)

 

boo.pl nie kasuje warezów puki nie będzie miało nakazu, wpisz sobie w google "warez site:boo.pl"

 

ciekawi mnie tylko, gdzie jest ajo, bo mnie pokazuje trasę przez łącza telekomunikacji kolejowej i tylko tyle...

 

to jest w whois

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

boo.pl nie kasuje warezów puki nie będzie miało nakazu, wpisz sobie w google "warez site:boo.pl"

 

 

 

to jest w whois

no rzeczywiście, pierwsze co pomyślałem to, że to jakaś piwnica, bo widzę tylko skok do tk telkom per plix a później

94-40-77-19.tktelekom.pl

 

czyli to jest prociv.com/domenomania.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co robicie gdy mili panowie w niebieskich mundurach upomną się o dane właściciela warezu , gdzie macie serwery ?

 

 

Faktycznie, forum warezowe straszna rzecz ;)

 

Mamy serwery w wielu serwerowniach nie tylko PL, także tracert niewiele daje

 

Pozdrawiam,

TG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kopaczka

Faktycznie, forum warezowe straszna rzecz ;)

 

Mamy serwery w wielu serwerowniach nie tylko PL, także tracert niewiele daje

 

Pozdrawiam,

TG

 

Mieliście się już nie udzielać na forum chyba ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×