Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
M00dy

Kupno domeny

Polecane posty

Chcę kupić pewną domene. Wpisałem ją na nazwa.pl w wyszukiwarce i niby jest zajeta. Wpisalem adres w wyszukiwarce i napisane bylo ,ze mozna ja kupic to wszedłem w link i wyskoczyła mi ta strona.

 

 

http://www.sedo.co.uk/us/buydomains/buy-domains-overview/?tracked=1&partnerid=14460&language=pl

 

 

I problem jest taki ,ze tam gdzies na tę konkretną domenę mogę złożyć ofertę i od 1000 euro dopiero mogę coś robić.

 

Czy to normalne? Dlaczego tak duza wartosc takiej domeny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Domena należy do kogoś innego, jeżeli Ci na niej zależy musisz zapłacić tyle, ile chce sprzedający. To normalne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Domena należy do kogoś innego, jeżeli Ci na niej zależy musisz zapłacić tyle, ile chce sprzedający. To normalne ;)

 

Rozumiem ,ale jak mozna sie z tym kims skontaktowac? Ze na przykład dałbym nie 1000EUR tylko 900?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro domena jest na sedo z opcją sprzedaży, musi być gdzieś opcja kontaktu z właścicielem domeny. Ewentualnie zobacz gdzie jest domena zarejestrowana i napisz do rejestratora by przekazał informacje właścicielowi domeny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Będzie ciężko się skontaktować ze sprzedawcą, bo te gnojki z sedo innych gówien raczej nie chcą się tym chwalić (chyba kontakt też jest wpisany wtedy sedo).

A że tysiąc euro to standard.. tam 400 i więcej za byle bzdurne domeny chcą.. ale to już jest temat rzeka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisz na priv jaka to domena to z dużym prawdopodobieństwem powiem Ci do kogo należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×