Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
pozmu

avx.pl

Polecane posty

Żałośnie to wygląda, też to zauważyłem i nawet napisałem do avx o tym, niby niedługo mają to zmieniać. Ale brak CGI to jest kpina... dobrze, że to zauważyłem (sam nie dłubię w Perlu, ale czasami jakiś skrypt w tym języku może być pożyteczny...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrick

Wiesz moze bardzo dbaja o bezpieczenstwo maszyn. Jednym skryptem cgi mozna polozyc maszyne :). Ale jednak to jest standard i powinnien byc zapewniony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednym skryptem CGI można położyć maszynę? A suexec? To rozwiązuje problem... Z drugiej strony, jeśli dbaliby o bezpieczeństwo, to raczej udostępniali by "bezpieczny katalog", tj. taki powyżej server_root vhosta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Admini śpią w serwerowni, czy co?

 

To ze admini siedzą w nocy to standard, to trzeba wymagac a nie podziwiac

 

Tylko po co ma siedziec??? Szkoda siedziec... Dobry admin spokojnie spi w tym czasie i jedynie reaguje w czasie jakiejs awarii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko po co ma siedziec??? Szkoda siedziec... Dobry admin spokojnie spi w tym czasie i jedynie reaguje w czasie jakiejs awarii...

 

Ta dyskusja zbacza z tematu. Przenieście się z nią na jakiś Hyde-Park.

 

... a swoją drogą po to aby wszystko monitorować i na bieżąco poprawiać...a nie, jak w przypadku innych firm, dzwoni się po admina, czeka aż on się wybudzi i podłaczy kompa do sieci... dobrze ze chociaż koma ma właczonego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czym sie podniecac w leaseweb - tanie to i ping 40 ale support jest do bani chyba ze sie doda 300euro do kazdego serva miesiecznie(niemozliwe przy niskich cenach) - raz jak sie pomylilem w firewalu i odcielo serva to od piatku musialem do poniedzialku czekac az ktos wylaczy firewalla(dobrze ze nie mam tam firmowych servow) - hosting w leaseweb to nieoplacalne i w razie jakichkolwiek problemow serv lezy kilka godzin a nawet dni (mialem taki ze proc temp lapal duza i sie wieszal - zalatwili dopiero po tygodniu)

 

leaseweb to duze ryzyko jesli chodzi o opieranie na nich swojego biznesu - nie zebym zle zyczyl avx ale ludzie powinni troche patrzec gdzie servy stoja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×