Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Stasiu

xxl-web.com

Polecane posty

Gość Stasiu

Ma ktoś tam konto, jak się sprawuje ?

Zaciekawiła mnie ich oferta bo mają płatności Dot-pay a przydał by mi się hosting za granicami polski (chyba wiadomo dlaczego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z supportem nieco gorzej, zdarza się że strasznie wolno odpowiadają. No i jeżeli nie przeszkadza Ci ten okropny Plesk :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stasiu

Z supportem nieco gorzej, zdarza się że strasznie wolno odpowiadają. No i jeżeli nie przeszkadza Ci ten okropny Plesk :(

 

Support to ja mam w 4 literach (byle by szybko naprawiali awarie), a do pleska nic nie mam, lepiej mi się na nim pracuje niż na c-panelu, a po za tym potrzebuję hosta do wiadomego celu więc mam gdzieś panel którym będę zarządzał kontem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Support to ja mam w 4 literach (byle by szybko naprawiali awarie), a do pleska nic nie mam, lepiej mi się na nim pracuje niż na c-panelu, a po za tym potrzebuję hosta do wiadomego celu więc mam gdzieś panel którym będę zarządzał kontem

 

Zobaczymy czy będziesz taki cwany z tym supportem:) Nie, nie wiemy do jakiego celu bo jest ich milion a szklane kule mamy w naprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stasiu

Pewnie z czasem zmienisz zdanie :(

 

Chyba gorzej niż na boo.pl być nie może, a co do przeznaczenia tego hostingu to coś podobnego do warezu ale nie do końca to będzie warez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba gorzej niż na boo.pl być nie może

 

Nie wiem jak jest w boo.pl , jednak to forum widziało przypadku odpowiedzi po 14 dniach z helpdesku. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakieś nowe opinie?

 

Chciałbym tam do nich przenieść kilka swoich stron i przerzucić trochę rzeczy większych wymagających większej pojemności i żrących transfer. Razi mnie tylko brak jakichkolwiek danych firmy, tego ile lat są na rynku i innych informacji świadczących o tym że firma nie zniknie zaraz.

 

Na dużą ilość stron, ftp i podobnych 275zł brutto za 6 miesięcy za resellera jest chyba całkiem niezłą propozycją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakieś nowe opinie?

 

Chciałbym tam do nich przenieść kilka swoich stron i przerzucić trochę rzeczy większych wymagających większej pojemności i żrących transfer. Razi mnie tylko brak jakichkolwiek danych firmy, tego ile lat są na rynku i innych informacji świadczących o tym że firma nie zniknie zaraz.

 

Na dużą ilość stron, ftp i podobnych 275zł brutto za 6 miesięcy za resellera jest chyba całkiem niezłą propozycją?

 

ja wziąłem okres testowy i ogólnie jest ok, konto unlimited trafic, rzadkie przymułki ogólnie dobrze tylko ten plesk

 

 

ogólnie to zależy jakie "wielkie" rzeczy chcesz tam przenieść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×