Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
filip955

Gdzie mailing/reklama?

Polecane posty

Witam, potrzebuję wypromować serwis. Grupa wiekowa 20-50lat. Wyższe sfery (?)życiowe.

Jak najtaniej, słyszałem iż nie warto kupować linki np.

http://allegro.pl/it...ncja_wejsc.html

Ponieważ tylko wchodzą i wyjdą.

Tak więc, co polecicie?

 

Na allegro się nie opłaca naciągacze sami B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem kiedyś parę takich aukcji na allegro. I faktycznie - ponad 1k uu dziennie miałem B)

Ale tylko jednorazowo.

 

Reklama jest wyświetlana w postaci <iframe> na ich stronie - dlatego nawet bez wiedzy przeglądającego nabija statystyki innej witrynie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja miałem do 2 tysiecy online. fakt że według statystyk bylo około tylu osob ale to wszystko pic na wodę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, potrzebuję wypromować serwis. Grupa wiekowa 20-50lat. Wyższe sfery (?)życiowe.

Jak najtaniej, słyszałem iż nie warto kupować linki np.

http://allegro.pl/it...ncja_wejsc.html

Ponieważ tylko wchodzą i wyjdą.

Tak więc, co polecicie?

 

Pozycjonowanie :D

- a możesz podać adres tego serwisu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze domena nie jest zatwierdzona w ovh :D

Z chęcią podzielę się projektem jak wszystko zainstaluje. Mogę uronić rąbek tajemnicy :D joomla + forum tak więc pozycjonowanie ładne może być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem kiedyś parę takich aukcji na allegro. I faktycznie - ponad 1k uu dziennie miałem :D

Ale tylko jednorazowo.

 

Reklama jest wyświetlana w postaci <iframe> na ich stronie - dlatego nawet bez wiedzy przeglądającego nabija statystyki innej witrynie :D

 

 

 

No to źle kupiłeś, zapewne u wariata albo jakiegoś innego scamiarza 

 

 

Efektywność reklamy zależy od admina i od tego w jaki sposób prowadzi on swój program.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to źle kupiłeś, zapewne u wariata albo jakiegoś innego scamiarza

 

 

Efektywność reklamy zależy od admina i od tego w jaki sposób prowadzi on swój program.

 

 

 

Jeżeli nie masz pojęcia o reklamie to się nie wypowiadaj. Jak ktoś kupuje reklamę w serwisie motoryzacyjnym, a reklamuje wypieki babci to jest pewne że ruch jest jednorazowy. Samo zrobienie ładnego traffika nie jest trudne, schody pojawiają się gdy chce się utrzymać ruch, a to nie jest proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E tam pierdzielisz, prowadzę trzy dość spore serwisy i jest ok.

 

Zdecydowanie najlepszą formą jest mailing targetowany, co prawda nie należy on do najtańszych ale za to można się pochwalić niezłymi wynikami rejestracji na stronie. 

 

A to ze ktoś jest żyd i nie stać go na reklamę to wybiera opcje "Tanie Kliknięcia" bądź "Paid To Promote"  Traffic jest, ale rejestracji i zainteresowania brak. 

 

Wracając do "<iframe></iframe>" Jeżeli któryś z takowych programów postępował by tak ze swoimi klientami to zdecydowanie stracił by akceptacje i zaufanie u innych adminów co raczej mija się z celem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E tam pierdzielisz, prowadzę trzy dość spore serwisy i jest ok.

 

 

To proszę wytłumacz mi co jest dla Ciebie "sporym serwisem". Sam prowadzę serwis, który ma ~50 tys uników / dziennie (około 0,5 mln odsłon dziennie) i nie uważam to za duży serwis, a w precz przeciwnie. Jeżeli coś jest "spore" tak jak to mówisz, dla mnie jest to minimum 300 tys uników dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz kupić ruch, podnieść staty? Skorzystaj z ww. aukcji.

 

Chcesz wypromować serwis, liczysz na powracających userów, liczysz na nowe rejestracje? Poszukaj w google podobnych tematycznie serwisów, wiele z nich oferuje mailing - najskuteczniejsza forma reklamy.

 

Na allegro również można kupić dobry mailing, za naprawdę niewielkie pieniądze. Ważne tylko aby dobrać tematykę swojej strony, do odbiorców mailingu.

 

Wysyłałem kiedyś mailing, - promocja książki. Wejść było poniżej 2%. Ktoś po prostu nie trafił w zainteresowania userów. Jeśli ktoś spędza godziny oglądając filmy, nie ma raczej czasu ani ochoty na czytanie książek. Więc kampania nie mogła być udana. ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Astron

Nie wystarczy mailing do grupy docelowej. Trzeba też odpowiednio go napisać, bo bez tego mailing traci swoją wysoką skuteczność. Warto skorzystać z usług jakiegoś copywritera albo poczytać chociaż trochę na ten temat. Musisz przeznaczyć gdzieś ok. 60zł/1000 e-maili zależnie od serwisu.

 

Jeśli chodzi o reklamę typu link/baner/informacja na stronie to dobrej jakości wortale tematyczne są na Wortale.net (jest ich 50, coś chyba znajdziesz).

Można zostać sponsorem/mecenasem jakiejś strony też daje to dużo korzyści- zapadasz w pamięć użytkowników i łatwiej utrzymasz ich na swojej stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wracając do "<iframe></iframe>" Jeżeli któryś z takowych programów postępował by tak ze swoimi klientami to zdecydowanie stracił by akceptacje i zaufanie u innych adminów co raczej mija się z celem.

 

Strata klientów i akceptacji innych adminów to jedno, ale czytałem, że google banuje strony, które w kodzie mają iframe, którego nie widać (1frame 1px), co może boleć, gdy ktoś ma dobrze wypozycjonowaną stronkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×